دیدارمسئولان با خانواده معظم شهدای ترور

مسئول حوزه حراست مدیریت به همراه مسئول پایگاه مقاومت بسیج و کارشناس روابط عمومی با تعدادی از خانواده شهدای ترور و ایثارگران دیدار و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت اصفهان در این دیدارها که با همراهی مسئولین اداره کل بنیادشهید و امورایثارگران شهر اصفهان صورت پذیرفت ، ضمن تجلیل از مقام شامخ شهیدان ، با اهدای هدیه ای از طرف بانک از ایشان تقدیر بعمل آمد.

محمد حیدری مسئول حوزه حراست مدیریت اصفهان در این رابطه گفت : تأسی به امام حسین (ع) و نهادینه شدن فرهنگ شهادت طلبی و ایثار که از واقعه عاشورا آموخته ایم موجب تقدیم هزاران شهید، آزاده، جانباز و ایثارگر در دوران دفاع مقدس شده که به برکت این خون‌های مطهر کشور ما در اوج امنیت و اقتدار قرار دارد و امروز وظیفه داریم تا با تکریم خانواده های معظم شهداء از صبر و بردباری آنان تجلیل کنیم.

وی افزود: صبر و شکیبایی خانواده های معظم شهدا برای آحاد مختلف مردم یک الگو و درس بزرگ است که در برابر تمامی توطئه های دشمنان علیه این کشور ایستادگی کرده و در تداوم خون مطهر شهدا از آرمان های نظام اسلامی و رهبری دفاع کنیم.

گفتنی است در این دیدارها با حضور در منزل سه خانواده شهید محمدعلی رضایی مجد ، شهید مرتضی رفیعی و شهید محمدعلی قاسمی، از خانواده ایشان تجلیل شد.

Last Updated 1398/4/22