بمناسبت دهه کرامت و درراستای تکمیل سبد خدمات بانک مسکن در مدیریت اصفهان صورت پذیرد

افتتاح صندوق امانات شعبه مرکزی اصفهان

صندوق امانات شعبه مرکزی اصفهان مقارن با میلاد کریمه اهل بیت حضرت معصومه(س) ودهه کرامت، با حضور معاونین مدیریت،مسئول حوزه حراست،رؤسای دوایرمدیریت،رئیس شعبه مرکزی و تعدادی ازرؤسای شعب همجوار و تنی چند از مشتریان هدف شعبه افتتاح گردید
صندوق امانات شعبه مرکزی اصفهان مقارن با میلاد کریمه اهل بیت حضرت معصومه(س) ودهه کرامت، با حضور معاونین مدیریت،مسئول حوزه حراست،رؤسای دوایرمدیریت،رئیس شعبه مرکزی و تعدادی ازرؤسای شعب همجوار و تنی چند از مشتریان هدف شعبه افتتاح گردید

معاون اداری و پشتیبانی مدیریت گفت: به منظور تکمیل زنجیره عرضه خدمات بانک مسکن به مشتریان، صندوق امانات این بانک برای اولین بار در شهر اصفهان راه اندازی شد. محسن ربانی در مراسم افتتاح صندوق امانات این بانک با اشاره به اهمیت ارائه خدماتی از این دست از سوی بانک به مشتریان، افزود: در راستای خط مشی بانک مبنی بر پاسخگوئی به نیازهای مشتریان، مدیریت اصفهان در شعبه مرکزی خود صندوق امانات را راه اندازی کرد که این خدمت یکی از خدمات نوین در سال جاری است.

در ابتدای مراسم نیز پناهی رئیس شعبه مرکزی اصفهان ضمن خیر مقدم به مهمانان ومشتریان هدف بانک اظهار داشت: صندوق امانات از خدماتی بود که مستمراً از سوی مشتریان شعبه مرکزی و دیگر شعب مورد تقاضا وپیگیری قرار میگرفت و این امر جای بسی خرسندی است که مشتریانمان اینگونه متعهدانه پیگیر ارائه خدمات بانک هستند.

پناهی با اشاره به این مطلب که بانک مسکن همیشه در تلاش برای ارائه خدمات بی عیب ونقص به مشتریان خود بوده است اضافه ساخت: بانکی پویا است که بتواند در تمامی زمینه های مختلف پاسخگوی نیاز مشتریان خود باشد و امروز بانک مسکن در سطح شهر اصفهان با افتتاح وبهره برداری از صندوق امانات توانسته است انواع خدمات در سبد محصولات خود را تکمیل نماید.

در ادامه دکتر رستمی یکی از مشتریان قدیمی وهدف بانک حین چیدن روبان افتتاح اظهار داشت: بانک مسکن از بانکهای قدیمی و خوش نام است که خدماتش در زمینه های مختلف برکسی پوشیده نیست و من از بیست وهشت سال پیش تا کنون که مشتری این بانک بوده ام شاهد رشد و تعالی بانک و کارکنان و مسئولان آن بوده ام.

در پایان و پس از انجام مراسم نمادین افتتاح، ضمن بازدید حاضرین از سالن صندوق امانات ،حمید عبدلی مسئول صندوق امانات شعبه مرکزی در تشریح جزئیات این صندوق ها گفت: صندوق های امانات این بانک از جدیدترین نمونه های صندوق های امانات در کشور است که به مجهزترین امکانات ایمنی مجهز است. عبدلی افزود: صندوق امانات بانک مسکن شعبه مرکزی اصفهان در سالن مخصوص و امن قرار گرفته که درب خزانه اصلی صندوق ها مجهز به سیستم کارت خوان بوده و از طریق سیستم رایانه ای قابل نظارت و کنترل است.

گفتنی است تعداد صندوق های امانات شعبه مرکزی اصفهان 1612 عدد درسه سایز کوچک ،متوسط وبزرگ میباشد
Last Updated 1394/4/22