برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیرمجتمع فرهنگی آموزشی رفاهی پردیس چادگان

طی مراسمی از زحمات چندین ساله محمدرضا کیانی مدیرسابق مجتمع فرهنگی آموزشی رفاهی پردیس چادگان تقدیر و غلامرضاوطنخواه به عنوان مدیر جدید مجتمع معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت اصفهان در این مراسم که با حضور مدیرشعب استان اصفهان،مدیرعامل شرکت تامین نیروی انسانی و خدمات پشتیبانی،معاونین ومسئول حوزه مدیریت اصفهان، معاون اداره کل روابط عمومی، برخی روسای دوایر اداره کل روابط عمومی و پرسنل این مجتمع برگزار شد، نریمان جهانبخش مدیرعامل شرکت پشتیبانی ضمن خیرمقدم به ميهمانان حاضر عنوان داشت: مجتمع فرهنگي و آموزشي و رفاهي پرديس چادگان در بين مديران ارشد و کارکنان بانک مسکن و خانواده آنان از جايگاه ويژه اي برخوردار است و همواره بايد کوشيد تا اين مرکز از پويايي و توانمندي بالايي برخوردار باشد .

 سپس وی به تعميرات و بازسازي هاي انجام شده در اين مرکز که شامل ايجاد سالن همايش ، زيباسازي واحدهاي اقامتي و ساير اماکن مجتمع و نيز استاندارد سازي سيستم پخت غذا در آشپزخانه و دريافت گواهينامه (GMP) در اين زمينه اشاره کردند و اعلام نمودند که تمام اين تغييرات با هماهنگي و پيگيري مديريت شعب استان اصفهان و شرکت تأمين نيروي انساني و خدمات پشتيباني بانک مسکن صورت پذيرفته است.

سپس فریبرز نعیمی ابتدا ضمن گرامی داشت یاد و خاطره امام راحل (ره) و شهدا و آرزوی سلامتی برای رهبر معظم انقلاب اسلامی از زحمات چند ساله محمدرضا کیانی تشکر کرد و گفت : با توجه به شناختي که از سوابق کاري مدیر جدید مجتمع داریم اميدوار هستیم که با تعامل سازنده ايشان با مديريت استان و ادارات مرکزي بانک و شرکت ، مجتمع روند رو به رشدي در ارائه خدمات به ذينفعان داشته باشد و براي ايشان از درگاه خداوند متعال آرزوي موفقيت در تحقق اهداف عاليه داریم.

در ادامه کیانی مدیر سابق مجتمع ضمن تشکر از برپایی این جلسه و حمایتهای بی دریغ مسئولین مدیریت شعب اصفهان ، گزارشی از اقدامات اساسی صورت گرفته از سال 1393 تا کنون را ارائه نمود.

سپس وطن خواه مدیر جدید مجتمع ضمن عرض خیرمقدم به حاضرین درجلسه اظهار کرد : خداوند بزرگ را شاکرم که بار دیگر توفیق خدمت به خانواده بزرگ بانک را به من عطا نموده و امیدوارم با توکل به محضر ذات احدیت ونیزپشتیبانی و حمایت مسئولین محترم بتوانم در تحقق اهداف عالیه بانک و شرکت تامین نیروی انسانی موفق شوم. در ادامه وی از زحمات شبانه روزی محمدرضا کیانی قدردانی و مجددا از مدیر شعب استان اصفهان که با جدیت مثال زدنی و همیت سازمانی نسبت به مشارکت و حمایت بی دریغ در جهت رفع مشکلات و مسائل مجتمع اقدام نمود تشکر ویژه بعمل آورده و برایشان آرزوی سلامتی و طول عمر نمود.

درپایان ضمن اعطای حکم غلامرضا وطنخواه، از زحمات محمدرضا کیانی با اهدای هدایا و لوح تقدیر تجلیل شد.

 

 

Last Updated 1397/5/3