آئین معارفه رییس شعبه مرکزی شاهین شهر

مراسم معارفه رییس شعبه مرکزی شاهین شهر با حضور مدیرمنطقه، ،معاونین مدیریت، مسئول حوزه حراست، مسئول حوزه غرب و رؤسای شعب تابعه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مدیریت اصفهان فریبرز نعیمی مدیرشعب استان در این مراسم طی سخنانی ضمن قدردانی از زحمات شعب حوزه ، به بيان نقش حوزه ها در پيشبرد اهداف بانك پرداخت و ابراز اميدواري كرد كه به با توجه به سوابق كاري روشن و موفق رییس جدید شعبه مرکزی شاهین شهر در صف وستاد و همچنین دارا بودن مجموعه ای از صفات بارز اخلاقی و مدیریتی، در سمت جديد نيز به خوبي از عهده اين مسئوليت برآمده و با تکمیل تیم مدیریتی شعبه باعث رونق و موفقیت بيشتر بانك در اين منطقه خواهند شد.

وی با اشاره به آمار و ارقام عملکرد شعب شاهین شهر و پتانسیل موجود در این منطقه افزود: از همه همکاران انتظار داریم تا با تلاش و توان بیشتر جایگاه شعب را ارتقاء دهند.

مدیراصفهان بر اهميت جانشين پروري و تربيت نيروهاي كارآمد و مسئوليت پذير تاكيد نمود و اظهار داشت: داشتن برنامه اي جامع الاطراف شرط لازم  مديريت موفق  يك مجموعه  ی بنام و ماندگار مي باشد و امیدواریم به زودی ارتقاء درجه شعبه مرکزی شاهین شهر و افتتاح شعبه پنجم شهرشاهین شهر را جشن بگیریم.

وی در پایان ضمن تشکر و قدردانی از عملکرد احمد رجبی معاون شعبه مرکزی شاهین شهر و زحمات محمد یزدانپرست معاون حوزه غرب به پتانسیل های موجود صنعتی،اقتصادی در منطقه ی شاهین شهر و غرب اصفهان اشاره کرد واظهار داشت: با تلاش موثر گروهی، خرد جمعی و نظارت و راهبری حوزه غرب بر شعب تابعه میتوانیم با جذب مشتریان بزرگ جدید برنامه های استراتژیک بانک را محقق سازیم.

در ابتدای این مراسم نیز امیرعباس شیرانی نژاد مسئول حوزه غرب استان ضمن خوش آمدگویی به مدعوین و مهمانان از حمایت ها و مساعدت های مدیر استان تقدیر و تشکر کرد و به ارائه گزارش عملکرد شعب تابعه حوزه در سال گذشته پرداخت.

وی گفت : همکاران شعب تابعه با همت و تلاش گروهی و پیروی از راهکارهای مدیران ارشد استان همواره برآن بوده اند تا اهداف تعیینی در بخش های مختلف را تحقق بخشند.

همچنین در بخشی احمدرضا دادخواه رئیس پیشین شعبه مرکزی شاهین شهر ضمن تشکر از برپائی این جلسه ، به ارائه گزارش 6.5 ساله حضور خود در شعبه مرکزی شاهین شهر  از معاونت تا ریاست و برنامه های اجرا شده در این شعبه پرداخت.

 

Last Updated 1397/5/4