تقدیر رئیس دادگستری شاهین شهر از عملکرد بانک مسکن

طی نشستی امیرعباس شیرانی نژاد رئیس حوزه غرب استان به همراه روسای شعب شاهین شهر و جهانگیری عضو شورای شهر، با باقری رییس دادگستری شاهین شهر دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت اصفهان در این دیدار رئیس حوزه عرب استان با تشریح فعالیتها و مأموریت های بانک مسکن در استان به ویژه در شهرهای شاهین شهر درچندسال اخیر اظهار داشت : بانک مسکن بعنوان یک بانک تخصصی تمام دولتی ، همواره با تأسی از منویات و رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله) در جهت تحقق سیاستهای دولت با هدف تحریک بازار مسکن ، به تقویت عرضه و تقاضای مسکن بویژه برای اقشار ضعیف و کم درآمد پرداخته است.

وی با اشاره به ضرورت همکاری تنگاتنگ دفاتر ثبت اسناد با شعب بانک مسکن ، شاهین شهر را یکی از شهرهای مهم استان از نظر اقتصادی عنوان کرد و گفت : حجم فعالیتهای بانک مسکن و پرداخت تسهیلات بخش مسکن به خصوص تسهیلات طرح مسکن مهر در شاهین شهر، مؤید پتانسیل های موجود در این منطقه و زحمات زیاد پرسنل این بانک میباشد.

شیرانی نژاد با اشاره به دغدغه رهبر انقلاب و دولت یازدهم برای تکمیل مسکن مهر و لزوم همکاری و مشارکت مدیران مرتبط اجرایی استان گفت: با تلاش کارکنان بانک مسکن درراستای رفع این دغدغه تا کنون اقدامات گسترده و موثری صورت پذیرفته است.

باقری رئیس دادگستری شاهین شهر نیز ضمن ارائه سخنانی در خصوص اهمیت بخش مسکن در رونق اقتصادی، از خدمات و زحمات کارکنان خدوم و متعهد بانک مسکن به ویژه کارکنان شعب شاهین شهر تقدیر و تشکر کرد.

Last Updated 1397/9/21