برگزاری اردوی فرهنگی تفریحی بازنشستگان استان اصفهان

روابط عمومی مدیریت اصفهان از برگزاری اردوی فرهنگی تفریحی دو روزه بازنشستگان با هدف تکریم ایشان خبر داد.

براساس این گزارش مدیر شعب اصفهان در نشستی صمیمی با همکاران بازنشسته عنوان کرد : جمع باصفا و بانشاط همکاران بازنشسته ای که در اصفهان وجود دارد مثال زدنی و بی نظیراست و باید همه ما قدردان آن باشیم.

حسن نوروزی در ادامه ، بازنشستگان را آينه تمام نماي همكاران شاغل دانست و گفت: بنده و همه همکارانم در سراسر استان به عنوان خادم شما همواره در خدمتتان هستیم چرا که افتخار شاگردی همکاران بازنشسته را داشته ایم و همه همکاران پیشکسوت حق استادی به گردن ما دارند.

وی با اشاره به تجارب ارزنده همکاران پیشکسوت اظهار داشت: دوره بازنشستگی مثل اغلب دوره های زندگی، بخشی از تحول زندگی است که می بایست برای آن برنامه ریزی شود.

مدیراصفهان در ادامه با تاکید بر ضرورت وجود برنامه های آموزشی مرتبط برای همکاران در شُرف بازنشستگی افزود : داشتن اطلاعات و دانش کافی در خصوص نحوه صحیح سبک زندگی در این دوران برای افزایش سلامت جسم و روح بسیار حائز اهمیت است.

نوروزی در صحبتهای پایانی خود ، انتقال نظرات و مباحث مطروحه در جلسات ماهانه کانون بازنشستگان را مهم خواند و تاکید کرد: رسيدگي به مسائل معيشتي بازنشستگان، از دغدغه های مهم مدیرعامل و از محورهاي اصلي جلسات هيأت مديره است و همه مدیران ارشد در تلاشند تا به وضعیت بازنشستگان بیش از پیش کمک نمایند.

در ابتدا نیز مسعود رییسی بعنوان مسئول کانون بازنشستگان ضمن قدردانی از مدیراستان به برپایی این اردو به ارائه گزارش از عملکرد یکساله کانون پرداخت.

گفتنی است گپ و گفت صمیم و دوستانه ، شعرخوانی ، برگزاری مسابقات ورزشی ، برپایی کارگاه آموزشی سلامت و برنامه های طنز و سرگرمی و تقدیر مدیر استان از مسئول و عوامل کانون بازنشستگان از دیگر برنامه های این اردوی فرهنگی تفریحی بود.

Last Updated 1397/10/6