ارج نهادن به جایگاه بازنشستگان از اولویت های اصلی است

مدیر شعب اصفهان در نشستی صمیمی با همکاران بازنشسته ضمن خوشامدگویی وقدردانی از زحمات و حمایتها و تلاش های صادقانه و ارزشمند همکاران بازنشسته برای آنان آرزوی سلامتی و طول عمرکرد واظهار امیدواری کرد بتوانیم از تجربیات گرانبهای آنان به نحو مطلوبی بهره مند شویم .

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب اصفهان، در این نشست حسن نوروزی مدیر شعب استان با اشاره به جایگاه و نقشی که کارکنان بازنشسته در روند رشد و تعالی سازمان بعهده داشته اند بر لزوم توانمند سازی و بهره گیری از قابلیتها و تجارب ارزشمند همکاران تأکید کرد.

وی سپس مسائل رفاهی بازنشستگان و خانواده آنان را از مسائل با اهمیت و اولویت دار خواند و عنوان کرد: ارج نهادن به جایگاه و منزلت بازنشستگان از اولویت های اصلی برنامه کاری ماست .

مدیراصفهان در صحبتهای پایانی خود ، با اشاره به جایگاه خاص و ویژه کانون اصفهان ، انتقال نظرات و مباحث مطروحه در جلسات ماهانه کانون بازنشستگان را مهم خواند و تاکید کرد: رسيدگي به مسائل معيشتي بازنشستگان در شرایط فعلی که کشور در جنگ اقتصادی است، از دغدغه های مهم مدیرعامل و از محورهاي اصلي جلسات هيأت مديره است و همه مدیران ارشد در تلاشند تا به وضعیت بازنشستگان بیش از پیش کمک نمایند.

گفتنی است در ابتدای این مراسم مسعود رئیسی مسئول کانون بازنشستگان استان اصفهان به ارائه گزارش از عملکرد یکسال گذشته کانون پرداخت و در پایان این مراسم از همکاران بازنشسته جانباز با اهدای شاخه گل و کارت هدیه تجلیل شد.

Last Updated 1398/1/27