باهدف جذب منابع و افزایش رضایتمندی مشتری طلائی صورت پذیرفت;

قدردانی مدیرشعب اصفهان ازمدیرعامل مجتمع پتروشیمی رجال و گروه صنعتی ظریف مصور

مهدی بلوچی با هدف افزایش رضایتمندی مشتریان و ایجاد تعاملات بشتر با حضور در دفتر مدیرعامل مجتمع پتروشیمی رجال و گروه صنعتی ظریف مصور و اهدای لوح سپاس از وی تقدیر کرد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت اصفهان در این نشست که رئیس شعبه فردوسی اصفهان، رئیس دایره اموراعتباری و کارشناس بازاریابی مدیریت نیز حضور داشتند ، بلوچی ضمن تشریح محصولات و خدمات جدید بانک اظهار داشت : جلب رضایت مشتریان و برآورده نمودن انتظارات ایشان همواره از اهداف و دغدغه های مسئولان بانک بوده است و یکی از افتخارات ما تعامل و همکاری و ارائه خدمات به مشتریان بزرگی همچون شماست.
وی افزود : یکی از دغدغه های اصلی کارکنان مستقر در شعب رعایت نکات اخلاقی و حرفه ای و تکریم مشتریان است
مدیراصفهان در ادامه به گوشه ای از فعالیتهای بانک مسکن اشاره کرد و اظهار داشت : منابع وسرمایه های مشتریان وسپرده گذران در بانک مسکن جهت ایجاد و تهیه مسکن برای اقشار ضعیف و کم درآمد جامعه و درنتیجه رونق ساخت وساز و همچنین در طرح های عام المنفعه و پرداخت تسهیلات قرض الحسنه استفاده میگردد که این خود زمینه‌ساز گره‌گشایی و رفع احتیاجات نیازمندان و هموطنان خواهد شد و قطعاً پاداش دنیوی و اخروی نیک اندیشی مشتریانمان در نزد خداوند محفوظ و مأجور است.
در این دیدار نیز محمدعلی رجالی مدیرعامل مجتمع پتروشیمی رجال و گروه صنعتی ظریف مصور ضمن ابراز رضایت از عملکرد وارائه خدمات بانک مسکن از تمامی مدیران و کارکنان این بانک قدردانی نمود.
Last Updated 1394/11/18