تازه های اخبار تازه های اخبار

دراصفهان برگزار شد

آیین تکریم و معارفه مدیرشعب استان

طی مراسمی که با حضور جعفرآقاملایی عضو هیات مدیره بانک ، مهدوی مدیرامورحراست ، رؤسای ادارات کل امورمدیریتهای شعب استان ها و مناطق چهارگانه تهران،نماینده استاندار،جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی استان، همکاران بازنشسته ،رؤسای شعب ودوایر تحت پوشش برگزار شد ضمن ابلاغ و اعطای حکم مدیریت شعب استان به مهدی بلوچی از زحمات مهدی کریمی نیز قدردانی شد.
طی مراسمی که با حضور جعفرآقاملایی عضو هیات مدیره بانک ، مهدوی مدیرامورحراست ، رؤسای ادارات کل امورمدیریت های شعب استانها و مناطق چهارگانه تهران،نماینده استاندار،جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی استان، همکاران بازنشسته ،رؤسای شعب ودوایر تحت پوشش برگزار شد ضمن ابلاغ و اعطای حکم مدیریت شعب استان به مهدی بلوچی از زحمات مهدی کریمی نیز قدردانی شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت اصفهان در این مراسم آقاملایی عضو هیات مدیره بانک به گوشه ای از نقش مستمروویژه استان اصفهان از ابتدای انقلاب و جنگ تحمیلی تا کنون اشاره کرد و گفت : استان اصفهان همواره در پیشبرد و موفقیت های کشور سهم عمده و بزرگی را ایفا نموده است و به همین منظور انتخاب نیروهای مدیریتی زبده و متخصص برای این استان نیاز به همفکری و بررسی بیشتری دارد.

وی افزود: از همه همکاران انتظار میرود تا همچون گذشته بلکه با تلاش وکوشش بیشتر با مدیریت جدید همکاری نموده و موجبات اعتلای جایگاه و نام بانک مسکن را فراهم نمایند.

آقاملایی ضمن ابلاغ پیام قدردانی مدیرعامل بانک از زحمات کلیه پرسنل بویژه مدیران قبلی ومعاونین مدیریت افزود: مدیریت جدید از همکاران توانمند، پرتلاش وصاحب سبک مدیریت است که طی حدود بیست ماه حضور در استان مازندران موفق گردید منابع این مدیریت را به میزان 99.3 درصد افزایش دهد و امروز با این کارنامه درخشان انتظار میرود،آینده مدیریت اصفهان بیش از پیش روشن و امید بخش باشد.

آخرین بروزرسانی 1395/10/25