تازه های اخبار تازه های اخبار

مجموعه تجاری سیتی سنتر به جمع مشتریان مدیریت اصفهان پیوست

مهدی کریمی بهمراه، افضلی معاون اجرایی و کارشناس بازاریابی مدیریت از مجموعه عظیم تجاری سیتی سنتر اصفهان بازدید بعمل آورد
مهدی کریمی بهمراه، افضلی معاون اجرایی و کارشناس بازاریابی مدیریت از مجموعه عظیم تجاری سیتی سنتر اصفهان بازدید بعمل آورد

مدیر منطقه در این بازدید که در راستای امر بازاریابی و مشتری مداری صورت پذیرفته بوداظهار داشت : بانک مسکن بانکی تمام عیار وخوشنام در فعالیتهای بانکی است که تمامی تعهدات خود را درهمه حال انجام داده است.

وی افزود : بانک مسکن به عنوان یکی از قدیمی ترین و معتبرترین بانکهای کشور تمایل دارد تا در راستای اعتلای اقتصاداین مرز و بوم با تولیدگران و صنعتگرانی فعال مرتبط با حوزه مسکن و ساختمان همچون مجموعه اصفهان سیتی سنتر همکاری نماید و دغدغه پرسنل بانک مسکن ارایه خدمات بی عیب ونقص به تمامی مشتریان وسپرده گذاران بالاخص واحدهای صنعتی وتولیدی است.

کریمی درادامه سال اقتصاد وفرهنگ با عزم ملی ومدیریت جهادی را همچون گذشته ، سال تلاش و تحول در سیستم بانکی واقتصاد کشور دانست و اذعان داشت : بانک مسکن نیز بنادارد با گسترش همکاریهای خود در زمینه رونق ساخت وساز قدمی در راه اعتلای اوضاع اقتصادی کشور بردارد .

مدیرمنطقه اصفهان در ادامه ضمن تشریح انواع خدمات و سبدمحصولات بانک مسکن به ویژه حسابهای قرض الحسنه پس انداز و جاری،صدورضمانتنامه،مزایای بانکداری الکترونیک،خدمات ارزی وحساب سپرده سرمایه گذاری ممتاز تاکید کرد : بانک مسکن علاوه بر ارایه خدمات بانکی متنوع با سرعت عمل و دقت عمل لازم می تواند خواسته های مشتریان را به نحو مطلوب و شایسته پاسخگو باشد .

وی افزود: همچنین حساب سپرده سرمایه گذاری ممتاز حسابی کامل و دارای سه مزیت -استفاده بعنوان حساب پشتیبان حساب جاری-پرداخت سود وتخصیص اوراق حق تقدم تسهیلات ،برای شرکت ها و واحدهای تولیدی وپرسنلشان است.

مهندس کریمی در پایان درخصوص سلامت کاری شبکه بانک مسکن مبنی براستفاده صحیح منابع مشتریان وسپرده گذران در مسیر رونق ساخت وساز و درنتیجه خانه دار نمودن اقشار ضعیف و کم درآمد جامعه صحبت نمود.

مدیرعامل و صاحب مجموعه سیتی سنتر نیز گفت: شرکت پرستیژ لند ایران ، یک شرکت خصوصی چند ملیتی ( Joint Venture ) سرمایه گذار در زمینه پروژه های ساختمانی میباشد. این شرکت با جذب سرمایه گذاران خارجی و با حمایت لایحه تضمین سرمایه خارجی توسط هیات وزیران و وزارت امور اقتصادی و دارایی جمهوری اسلامی ایران مبادرت به  ساخت بزرگترین پروژه های تجاری ، تفریحی ، توریستی ، و پزشکی درشهر اصفهان و در سطح ایران نموده است .  

صرامی افزود : اولین پروژه اجرایی شرکت پرستیژ لند ایران مرکز تجاری ، تفریحی ، و توریستی اصفهان سیتی سنتر است . هدف از احداث این مجموعه ایجاد تسهیلات جهت تامین نیازهای زندگی روزمره شهروندان در زیر یک سقف است . مجموعه اصفهان سیتی سنتر کلاً شامل 7 طبقه می باشد . از این 7 طبقه ، دو طبقه بصورت پارکینگ مسقف با ظرفیت 5500 اتومبیل است. سه طبقه شامل مرکز خرید و واحدهای تجاری است و دو طبقه آخر شامل مجموعه سینمایی، سالن چند منظوره، فود کورت، سالن های مختلف ورزشی و بزرگترین شهر بازی سرپوشیده خاور میانه می باشد

گفتنی است با توجه به رایزنی های قبلی، پس از این مذاکرات ضمن گسترش تعاملات قبلی، این بازاریابی به افتتاح حساب در شعبه مرکزی اصفهان و تقویت حسابهای قبلی در منجر گردید و همچنین اقدامات اولیه برای نصب خودپرداز سالنی در این مجموعه با موافقت دوطرف انجام گردید.

آخرین بروزرسانی 1394/4/22