تازه های اخبار تازه های اخبار

باحضورمدیرمنطقه برگزارشد

پنجمین همایش فصلی رؤسای شعب و دوایر مدیریت استان اصفهان

بمنظور تبیین هرچه بهتر اهداف و برنامه های بانک، پنجمین گردهمایی فصلی رؤسای شعب و دوایر مدیریت شعب استان اصفهان با حضور مدیر منطقه ،معاونین، رؤسای شعب و رؤسا و کارشناسان دوایر مدیریت در محل سالن اجتماعات برگزار شد
بمنظور تبیین هرچه بهتر اهداف و برنامه های بانک، پنجمین گردهمایی فصلی رؤسای شعب و دوایر مدیریت شعب استان اصفهان با حضور مدیر منطقه ،معاونین، رؤسای شعب و رؤسا و کارشناسان دوایر مدیریت در محل سالن اجتماعات برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مدیریت اصفهان ، مدیر منطقه - با تشریح موقعیت حساس کنونی و نیاز بانک به منابع جدید،کم هزینه وپایدار ، سهم رشد منابع و میزان مصارف و معوقات هر شعبه را ، مورد بررسی قرار داد و گفت: تجهیز و جذب منابع در این مقطع زمانی بسیار حساس و حیاتی است و لازم است تا تمامی همکاران با توجه به تنوع سبد محصولات بانک و ایجاد و طراحی انواع سپرده، تمام سعی وتلاش خود را به کار بندند و از فرصت باقیمانده تا پایان سال در راستای جذب منابع ، به ویژه منابع ارزان قیمت از هیچ کوششی دریغ ننمایند.

کریمی افزود : استان اصفهان جزی استانهای بزرگ و برخوردار محسوب میشود و از این پس با توجه به جذابیت محصولات بانک ، هیچ توجیهی در خصوص عدم کسب اهداف تعیین شده و عدم رشد منابع ، مورد قبول و پذیرش نسیت.

مدیر اصفهان با اشاره به اینکه در حال حاضر و با تغییرات به وجود آمده سبد خدمات بانک همه سلایق و طبقات را پوشش میدهد افزود : در بازار رقابتی کنونی در سبد محصولاتمان چیزی کم نداریم و فقط بایستی در عرضه و معرفی آن بصورت حرفه ای عمل نماییم تا به اهداف مورد نظر دست یابیم و نباید غافل شد که محصولات و حسابهای جدید بانک صرفاً برای جذب منابع جدید و پولهای تازه است.

کریمی در ادامه با بیان این مطلب که یک رویکرد علمی بر بانک حاکم گردیده است تصریح کرد : در جهت تقویت حوزه بازاریابی لازم است تا فعالیتهای بازاریابی هدفمند با تاکید بر بخش مسکن را رونق بخشیم و از هم اکنون جهادگونه و با جدیت برای فعالیتهای سال جدید برنامه ریزی و تلاش نماییم.

مدیر اصفهان قدمت بانک را باعث افتخار ویکی از مزیتهای منحصربفرد خواند و اظهار داشت: بانک مسکن از نیروهای جوان،متخصص ومتعهد بهره مند است و این نیروها سرمایه اصلی بانک محسوب میگردند.

کریمی در ادامه بخش مسکن را مولد واشتغال زا دانست و اضافه ساخت: تسلط بر بخشهای اقتصادی وابسته و مرتبط به بانک میتواند در افزایش مشتریان و درنتیجه منابع کمک شایانی را نماید

 

کریمی در ادامه با اشاره به اینکه زحمت همه همکاران در فروش اقساطی تسهیلات مسکن مهر قابل تقدیر است ، بر ادامه این روند تاکید کرد و گفت : انجام مراحل تشکیل پرونده و امور تقسیط تسهیلات مسکن مهر 

 

 

 

نباید در خدمات روزانه شعب تاثیر گذارد و موجب اختلال در ارایه خدمات به مشتریان و فعالیتهای بازاریابی گردد و در این زمینه میتوان از فرصتهای بعد از وقت اداری استفاده نمود.

درادامه کریمی با تاکید بر برنامه ریزی مدون برای وصول مطالبات معوق ، از روسای شعب خواست برای وصول این مطالبات حساسیت ویژه ای به خرج دهند و با همت همگانی و پیگیری مداوم در وصول مطالبات تلاش نموده و وقت بیشتری را صرف نمایند.

کریمی در ادامه به ارزیابی مستمرعملکرد شعب در تمامی بخشها از سوی ستاد تاکید داشت و گفت: مسیولین شعبه به جای اینکه رییس شعبه باشند باید رهبر و مدیر شعبه باشند وبا استفاده از فرصت فراغت کنونی  با ایفای نقش رهبری یک تحول و دگرگونی اساسی در شعبه به وجود آورند.

مدیراصفهان در بخشی ازصحبتهای خود نیز به اهمیت چیدمان،نظم و آراستگی ظاهری شعب وهمکاران در تمامی ایام سال بویژه ایام پایانی و آغازین سال اشاره کرد و گفت : نظم و انضباط و آراستگی باعث آگاهی و تسلط بیشتر نسبت به محیط اطراف و درنتیجه تکریم مشتریان و مراجعان میگردد.

کریمی در پایان صحبتهای خود ضمن تاکید مجدد بر اهمیت بازاریابی وجذب منابع جدید ،ماندگار و کم هزینه در فرصت باقیمانده تا پایان سال  و رصد مستمر فعالیت شعب گفت :بانک مسکن با خوش نامی و قدمت خود تاکنون نقش برجسته ای را در رونق صنعت ساخت وساز کشور و خانه دار نمودن اقشار مختلف جامعه ایفا نموده است و ازاین پس نیز  مطمیناً با وجود مزیت رقابتی بزرگ خود یعنی نیروی انسانی متعهد و متخصص،  به اهداف تعیین شده  براساس برنامه استراتژیک دست پیدا خواهد نمود و پیش بینی میشود تا درسال جدید وضعیت بهتری را تجربه کنیم.

دراین گردهمایی معاونین مدیریت و حوزه حراست نیز در بخشی به بیان  مطالب و توصیه های مربوط به حوزه خود در پایان سال پرداخته و به سوالات و ابهامات برخی همکاران پاسخ گفتند
آخرین بروزرسانی 1394/4/22