تازه های اخبار تازه های اخبار

به میزبانی مدیریت اصفهان برگزار شد

نشست مسیولین کانون های بازنشستگان ادارات و نهادهای استان

نشست مسیولین کانونهای بازنشستگان ادارت و نهادهای استان اصفهان به میزبانی مدیریت اصفهان و با حضور مدیر منطقه و مسیول حوزه حراست مدیریت برگزار شد
شست مسیولین کانونهای بازنشستگان ادارت و نهادهای استان اصفهان به میزبانی مدیریت اصفهان و با حضور مدیر منطقه و مسیول حوزه حراست مدیریت برگزار شد
در این نشست کریمی بازنشستگی را فصل دیگری از زندگی همه شاغلین عنوان کرد و گفت : حل مشکلات جامعه بازنشستگان و تکریم ایشان در اجتماع ، موجب ترسیم چشم اندازی روشن و امیدوارکننده برای جامعه شاغلین خواهد بود.

مدیر منطقه از بازنشستگان وپیشکسوتان بعنوان گنجینه های سرشار از تجربه وتخصص یاد کرد و افزود : بهره گیری از تجربه های کاری بازنشستگان میتواند به سازمان،شهر و در نهایت جامعه خدمات ارزنده ای را ارایه نمایند.

کریمی در ادامه به تشریح برخی از خدمات،محصولات و فعالیتهای بانک پرداخت و از بانک مسکن بعنوان یکی از بانکهای دولتی تخصصی با سابقه هفتادوپنج سال خدمت یاد کرد.

در بخش دیگری از این نشست عبدالرسول لاریچه مسیول کانون بازنشستگان مدیریت اصفهان گزارشی ازفعالیتها و جلسات ماهیانه کانون بازنشستگان ارایه کرد.

در پایان نیز اعضای مجمع و مسیولین کانونهای بازنشستگان ادارات ونهادهای استان به بحث وتبادل نظر پیرامون حل مسایل و مشکلات خود پرداختند.

گفتنی است کانون بازنشستگان مدیریت اصفهان با 124 نفر عضو بازنشسته و وظیفه بگیر از سال 1365 در این مدیریت تاسیس گردیده است
آخرین بروزرسانی 1394/4/22