تازه های اخبار تازه های اخبار

در راستای دستیابی به اهداف کلان بانک درسال جاری صورت پذیرفت

میثاق مسیولین دوایر مدیریت اصفهان

در نشستی که بمنظور انتقال مطالب مطروحه در همایش فصلی مدیران ارشد بانک در مدیریت اصفهان برگزار شد، مسیولین دوایر این مدیریت در راستای دستیابی به اهداف کلان بانک درسال جاری میثاق بستند
در نشستی که بمنظور انتقال مطالب مطروحه در همایش فصلی مدیران ارشد بانک در مدیریت اصفهان برگزار شد، مسیولین دوایر این مدیریت در راستای دستیابی به اهداف کلان بانک درسال جاری میثاق بستند

دراین نشست که با حضور مدیرمنطقه،معاونین،مسیولین دوایر و کارشناسان مدیریت برگزارشد، مهدی کریمی ضمن تشریح ریوس اهداف کلان بانک در سال جاری گفت : انتظار میرود تا برنامه هایی که در مجمع مدیران ارشد بانک به تصویب رسید بطور دقیق و کامل به تمامی بدنه بانک و کارکنان منتقل گردیده و برنامه ریزی و راهکارهای لازم واجرایی،جهت دستیابی به این اهداف برای تمامی پرسنل تعیین وتبیین گردد.

کریمی اهداف تعیین شده را منطقی و دست یافتنی خواند و افزود: با پتانسیلهای موجود در استان، بهره مندی از نیروی انسانی متعهد و مجرب ، استفاده ازتجربیات پیشین، تلاش منسجم و رویکرد جهادی خواهیم توانست به اهداف تعیین شده در تمامی بخشها نایل آییم.

مدیرشعب اصفهان با تاکید بر اهمیت بازاریابی هدفمند اظهار داشت : امر بازاریابی یک بخش فرا دایره ای است و لازم است تا همه کارکنان در تمامی رده ها با درنظر گرفتن هدف مشترک ارتقای بانک، در این امر سهیم بوده و مشارکت مؤثر داشته باشند.

مدیرمنطقه سبد محصولات و خدمات بانک را کم نظیر و همه پسند توصیف کرد و گفت : خدمات بانک از نظر کمی و کیفی منطبق با تمامی سلایق میباشد و اینکه چگونه و با چه کیفیتی این خدمات را معرفی و ارایه کنیم بسته به هنر ما ست.

کریمی در ادامه به لزوم تسریع در تقسیط تسهیلات مسکن مهر اشاره کرد و گفت: فروش اقساطی تسهیلات مسکن مهر با اهدافی همچون تحویل واحدها، وصول اقساط، کاهش ریسک اعتباری دراین بخش و بازگشت منابع به چرخه نقدینگی بانک همچنان در سال جاری در اولویت برنامه های استراتژیک بانک بشمار می آید.

مدیر اصفهان پیگیری مستمر وصول مطالبات را همچون گذشته خواستار شد و موفقیت در وصول اقساط معوق و کاهش مطالبات را برخاسته از حرکت جمعی و برنامه ریزی شده دانست.

کریمی در پایان ضمن تاکید بر نظارت مستمر بر عملکرد شعب و کارکنان تصریح کرد : قطعاً درسال جاری نیز همانند سنوات قبل،عملکرد تمامی شعب و پرسنل رصد خواهد شد و از موفقیتها و اقدامات برجسته همکاران در راستای ترویج فرهنگ قدرشناسی و شایسته سالاری بنحو مقتضی قدردانی بعمل خواهد آمد
آخرین بروزرسانی 1394/4/22