تازه های اخبار تازه های اخبار

باحضورمدیرمنطقه برگزارشد

سومین همایش فصلی رؤسای شعب و دوایر مدیریت استان اصفهان

سومین گردهمایی فصلی رؤسای شعب و دوایر مدیریت شعب استان اصفهان در سال جاری با حضور مدیر منطقه ،معاونین، رؤسای شعب و رؤسا و کارشناسان دوایر مدیریت در محل سالن اجتماعات برگزار شد
سومین گردهمایی فصلی رؤسای شعب و دوایر مدیریت شعب استان اصفهان در سال جاری با حضور مدیر منطقه ،معاونین، رؤسای شعب و رؤسا و کارشناسان دوایر مدیریت در محل سالن اجتماعات برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مدیریت اصفهان ، مدیر منطقه - با تشریح موقعیت حساس کنونی و نیاز بانک به منابع جدید،کم هزینه وپایدار ، سهم رشد منابع و میزان مصارف و معوقات هر شعبه را به تفکیک درجه شعبه ، مورد بررسی قرار داد و گفت: مهمترین هدف برگزاری نشست های فصلی روسای شعب منطقه، بررسی و تحلیل چالش های موجود و تبادل نظر در این خصوص است و با توجه به شرایط حاکم یکسان کاهش منابع توجیه پذیر نمیباشد.

کریمی پرداخت تسهیلات در قبال وثیقه ملکی را برای بانک به نوعی برگ برنده خواند و افزود با توجه به وجود پتانسیل های صنعتی،بازرگانی،تجاری،علمی و ... در استان اصفهان و همچنین شرایط یکسان حاکم بربانک در تمام کشور انتظار میرود تا در فرصت باقیمانده همه همکاران صف وستاد با تلاش مضاعف و مستمر در راستای تجهیز منابع جدید وپایدار اقدام نموده تا بتوانیم جایگاه اصلی و درشان مدیریت اصفهان را ارتقای بخشیم.

کریمی در ادامه با بیان این مطلب که یک رویکرد علمی بر بانک حاکم گردیده است تصریح کرد : در جهت تقویت حوزه بازاریابی لازم است تا فعالیتهای بازاریابی هدفمند با تاکید بر بخش مسکن را رونق بخشیم.

مدیر اصفهان قدمت بانک را باعث افتخار ویکی از مزیتهای منحصربفرد خواند و اظهار داشت: بانک مسکن از نیروهای جوان،متخصص ومتعهد بهره مند است و این نیروها سرمایه اصلی بانک محسوب میگردند.

کریمی در ادامه بخش مسکن را مولد واشتغال زا دانست و اضافه ساخت: تسلط بر بخشهای اقتصادی وابسته و مرتبط به بانک میتواند در افزایش مشتریان و درنتیجه منابع کمک شایانی را نماید


مدیراصفهان به تبیین رویکردهای مدیریت مدیرعامل بانک پرداخت و به اهمیت منابع ارزان قیمت قرض الحسنه و ارایه و ترویج خدمات کارمزد محور و گسترش خدمات بانکداری الکترونیک ومجازی و پایانه های فروشگاهی و همچنین اهمیت حفظ ارتباط با مشتریان اشاره کرد واظهار داشت: باتوجه به گسترش خدمات بانکداری الکترونیک ومجازی دیگر بازاریابی محدود به زمان ومکان نمیباشد و تمامی کارکنان ستاد باید ضمن آگاهی کامل از خدمات نوین و مجازی بانک،نسبت به معرفی و عرضه بیش از پیش آن از هیچ تلاشی دریغ ننمایند.

 

 

 

درادامه کریمی با تاکید بر برنامه ریزی مدون برای وصول مطالبات معوق ، از روسای شعب خواست برای وصول این مطالبات حساسیت ویژه ای به خرج دهند و با همت همگانی و پیگیری مداوم در وصول مطالبات تلاش نموده و وقت بیشتری را صرف نمایند.

کریمی در ادامه به ارزیابی مستمرعملکرد شعب در تمامی بخشها از سوی ستاد تاکید داشت و گفت: مسیولین شعبه به جای اینکه رییس شعبه باشند باید رهبر شعبه باشند وبا استفاده از فرصت فراغت کنونی  با ایفای نقش رهبری یک تحول و دگرگونی اساسی در شعبه به وجود آورند..

مدیر منطقه در بخشی از صحبتهای خود به اهمیت ارایه نظرات،انتقادات و پیشنهادات از سوی همه کارکنان اشاره کرد وگفت : نظام پیشنهادات در مرکز و مدیریت بسیار فعال و پویا بوده و انتظار میرود تا در جهت پویایی و تحرک بیشتر سازمان تمامی همکاران با مشارکت فعال،نسبت به انتقال نظرات،انتقادات و راهکارهای خود اقدام نمایند.

کریمی در پایان صحبتهای خود ضمن تاکید مجدد بر اهمیت بازاریابی وجذب منابع ماندگار در فرصت باقیمانده تا پایان سال  و رصد مستمر فعالیت شعب گفت :بانک مسکن با خوش نامی و قدمت خود تاکنون نقش برجسته ای را در رونق صنعت ساخت وساز کشور و خانه دار نمودن اقشار مختلف جامعه ایفا نموده است و ازاین پس نیز  مطمیناً با وجود مزیت رقابتی بزرگ خود یعنی نیروی انسانی متعهد و متخصص،  به اهداف تعیین شده  براساس برنامه استراتژیک دست پیدا خواهد نمود.

در پایان همایش نیز ربانی معاون اداری وپشتیبانی مدیریت در خصوص اهمیت نظارت بر امور روزانه و جاری شعبه،لزوم صرفه جویی در هزینه های مختلف و اهمیت چیده مان شعب مطالبی را ایراد نمود
آخرین بروزرسانی 1394/4/22