تازه های اخبار تازه های اخبار

در مدیریت اصفهان و با حضور مشتریان هدف برگزار شد

مراسم جشن بمناسبت سالگرد تاسیس بانک

بمناسبت سالگرد تاسیس بانک مراسمی ویژه در دو روز و با حضور کارکنان مدیریت وشعب و مشتریان هدف در مدیریت اصفهان برگزار شد.
بمناسبت سالگرد تاسیس بانک مراسمی ویژه در دو روز و با حضور کارکنان مدیریت وشعب و مشتریان هدف در مدیریت اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت اصفهان در مراسم اول همکاران مدیریت همزمان با سراسر شعب استان با برگزاری مراسم جشنی بمناسبت سالروز تاسیس بانک ، این روز را گرامی داشته و به همین منظور از همکاران، مشتریان و مراجعان پذیرایی کیک وشکلات بعمل آمد.

در همین راستا مراسمی مفرح نیز با حضور مسیولان شعب و مدیریت ،همکاران بازنشسته و تعدادی از مشتریان ویژه این مدیریت ، برگزار شد.

کریمی در این مراسم طی سخنانی به بیان تاریخچه ای مختصر از بانک مسکن و سرپرستی اصفهان پرداخت و اظهار داشت : بانک مسکن از سال 1341 فعالیت خود را در استان اصفهان با شعبه کمال اسماعیل و شش واحد فردوسی، نایین، نجف آباد، خمینی شهر، جنوب و شهرضا آغاز نمودو با توجه به تنها شعبه بانک مسکن در اصفهان تا سال 1369به صورت متمرکز و از تهران هدایت می شد که با ایجاد سرپرستی منطقه مرکز اصفهان در سال 1369 این سرپرستی فعالیت خود را با تحت پوشش گرفتن سه استان اصفهان، یزد و چهار محال و بختیاری آغاز کرد.

کریمی از اصلی ترین علل ایجاد مدیریت در استان اصفهان و دیگر استانها را گسترش شعب بانک مسکن و ارایه خدمات مطلوب در اقصانقاط کشور و هماهنگی هرچه بیشتر با شعب بانک با توجه به بعد مسافتی این شعب تا تهران اعلام کرد و افزود : در ادامه فعالیتهای رو به رشد بانک، مدیریت شعب استان اصفهان نیز پس از دو دهه از تاسیس ، تعداد شعب این استان به 83 شعبه متشکل از 78 شعبه ریالی و 5 شعبه ارزی ریالی رسیده وبا بهره مندی از این نیروهای مجرب و مزایای برتر رقابتی در راستای اهداف استراتژیک بانک گام بر می دارد تا به حمد خداوند متعال بتواند به جایگاه و رسالت اصلی خود در بازار پول و سرمایه و رفع نیاز اقشار جامعه در تامین مسکن دست پیدا کند.

کریمی در ادامه ارزش سازمان را به میزان خدمت کردن به مردم دانست و تشریح کرد : بانک مسکن از بدو تاسیس و پس از هفتادوپنج سال افتخارات زیادی را در زمینه ارایه خدمت بی منت به مردم عزیز کشورمان به ویژه قشر ضعیف و کم درآمد کسب نموده است و لازم است تا همه ما با تعلق خاطر و تعصب بیشتر نسبت به بانک که محل ارتزاق همه ماست به انجام وظایف محوله به نحو مطلوب بپردازیم.

کریمی هفتادوپنج سال سابقه و تجربه را یکی از مزیتهای بانک خواند و اضافه ساخت : بانک مسکن از سال 84 توانست با همت همه کارکنان و همکاران طرح پرداخت تسهیلات مسکن مهر را که یکی از طرح های بزرگ اقتصادی بشمار میرفت را بنحو شایسته به انجام برساند.

کریمی در پایان یکی دیگر از مزیتهای بانک را اشتغال زایی و مولد بودن دانست و تصریح کرد : با اتکا به پشتوانه و سابقه درخشان خود و به همت همه همکاران امید است در آینده شاهد موفقیتهای بیش از پیش بانک مسکن باشیم و بتوانیم خدمات بهتر و بیشتری را به مردم ارایه نماییم.

گفتنی است از علی محمدرجالی یکی از کارآفرینان برتر کشور که بعنوان یکی از صد سپرده برتر بانک نیز معرفی گردیده و تعدادی از کارکنان شعب و مدیریت و همچنین مدیران سابق مدیریت با اهدای هدایایی از سوی مدیر منطقه قدردانی شد
آخرین بروزرسانی 1394/4/22