تازه های اخبار تازه های اخبار

اولین گردهمایی رؤسای شعب و دوایر مدیریت استان اصفهان

اولین گردهمایی رؤسای شعب و دوایر مدیریت شعب استان اصفهان با حضور مدیر منطقه ،معاونین، رؤسای شعب و رؤسا و کارشناسان دوایر مدیریت، با شعار«فردایی بهتر» و با هدف انتقال مطالب مطروحه در همایش مدیران ارشد بانک در محل سالن همایش امام خامنه ای(مدظله) برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی مدیریت اصفهان ، مدیر منطقه - با تشریح موقعیت حساس کنونی ، اولویت های بانک را در سال جدید جذب منابع جدید  کم هزینه وپایدار، پرداخت تسهیلات با رعایت بهداشت اعتباری با محوریت بافت های فرسوده و وصول مطالبات برشمرد و خواستار تلاش مضاعف همه کارکنان با همفکری و همدلی بیشتر شد.

فریبرز نعیمی در ادامه با تاکید بر حرکت دسته جمعی و مشارکت گروهی افزود : استان اصفهان استان بزرگی است وباید همیشه در تمامی بخش ها جز برترین ها باشیم.

 

مدیراصفهان مهمترین رکن تحقق اهداف سازمان را منابع انسانی دانست و گفت : همه ما خادم مردم و همکارانمان هستیم و می توان با ایجاد فضای گرم دوستی و صمیمیت و حفظ کرامت انسانی همکاران ، همواره راه تحقق اهداف را هموار کرد.

 

وی با اشاره اینکه مبنا و شاخص بر اساس عملکرد افراد است گفت : همه ما در یک بنگاه اقتصادی کار می کنیم که عملکرد آن براساس آمار و اعداد و ارقام ارزیابی می شود و از این پس بایستی به دور از روزمرگی با هدفگذاری و برنامه ریزی بصورت n  دوازدهم به گونه ای عمل نماییم که در پایان سال بیش از 50 درصد شعب تحت پوشش در منطقه سبز ارزیابی عملکرد قرار بگیرند.

 

فریبرز نعیمی وظیفه مدیران شعب را سنگین و حساس خواند و گفت : وجود نیروهای جوان وچابک و تحصیلکرده در شعب باعث شده تا پتانسیل بالقوه زیادی در شبکه بانک مسکن ایجاد شود و مسیولین شعب بایستی به عنوان یک مدیر و رهبر که سرنوشت همکاران دستشان به امانت است،  با برگزاری جلسات منظم هفتگی بازاریابی، جلسات بخشنامه خوانی،تحلیل آمار برای کارکنان، تقویت روحیه مشارکتی و ابلاغ و تفهیم سیاستها و برنامه های کلان بانک به پرسنل تحت پوشش، از این پتانسیلها به نحو احسن بهره برداری و آینده بانک را از نظر منابع انسانی تضمین نمایند.

 

 

درادامه نعیمی با اشاره به لزوم حفظ توازن وتعادل نسبتهای NPL  با تاکید بر برنامه ریزی مدون برای وصول مطالبات معوق ، از روسای شعب خواست برای وصول این مطالبات حساسیت ویژه ای به خرج دهند و با همت همگانی ، هدفگذاری و پیگیری مداوم در وصول مطالبات تلاش ویژه تری نمایند.

 

وی در پایان صحبتهای خود ضمن تاکید بر نظارت مستمر بر عملکرد پرسنل تحت پوشش گفت : کسی که در نظارت کوتاهی کند به همکاران خود آسیب می رساند و منافع آتی وی و خانواده همکار را به خطر می اندازد.

 

گفتنی است در ابتدای این همایش ربانی معاون اجرایی، رضوانی معاون اداری پشتیبانی،زارعی معاون مالی وفناوری و حیدری مسیول حوزه حراست مطالبی را پیرامون بخش ها و دوایر مرتبط عنوان کردند.

گفتنی است در این گردهمایی از روسای شعب مرکزی اصفهان، پارک فولادشهر ،پروین اعتصامی، مرکزی کاشان ،گلدیس شاهین شهر،فردوسی اصفهان، امام زرین شهر و شهیدمنتظری کاشان به ترتیب بدلیل موفقیت در حوزه های  مبلغ و درصد ضمانتنامه های صادره،درصدتحقق اهداف جذب منابع،مبلغ جذب منابع،بانکداری الکترونیک،مبلغ و درصد کاهش مطالبات و کسب رتبه نخست شعب در ارزیابی عملکرد با اهدای کارت هدیه و لوح سپاس ، تجلیل شد.

آخرین بروزرسانی 1397/5/3