تازه های اخبار تازه های اخبار

معاون اجرایی مدیریت اصفهان تاکید کرد: ضرورت پیگیری مستمر مطالبات از همان قسط اول

معاون اجرایی مدیریت اصفهان در جلسه ویژه کمیته وصول مطالبات این مدیریت بر ضرورت پیگیری مستمر مطالبات و اقساط معوق از همان قسط اول تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت اصفهان در این جلسه که با حضور برخی شعب مدیریت و معاون حوزه حراست و رؤسای دوایر حقوقی،مالی،اعتباری و ارزی برگزار شد، محسن ربانی یکتا ضمن قدردانی از تلاش مؤثر و گروهی همکاران شعب و دوایر حقوقی و  پیگیری وصول مطالبات گفت : بایستی همه همکاران با احساس مسیولیت و تعهد درفضای فعلی اقتصاد کشور ، از طرح چاوش بهره برداری بهینه نمایند.

معاون اجرایی مدیریت اصفهان در ادامه به حجم تسهیلات پرداختی استان در بخش های مختلف بویژه در بخش طرح مسکن مهر اشاره کرد و گفت : با توجه به اینکه استان اصفهان همواره از نظر میزان مبلغ تسهیلات پرداختی جزی مدیریتهای برتر بوده است ولی وضعیت مطالبات این مدیریت به تناسب تسهیلات پرداختی دربخش های مختلف حاکی از یک مشارکت گروهی مؤثر با پیگیری و مسیولیت پذیری کلیه کارکنان صف و ستاد است.

وی با تاکید بر پیگیری مستمر و استفاده از ابزارهای وصول مطالبات گفت : وصول مطالبات معوق به نوعی آسان ترین راه جذب منابع ارزان قیمت است و کلیه شعب موظفند تا از تمام امکانات و فرصتها در جهت کاهش مطالبات استفاده بهینه نموده و مطالبات را از همان قسط اول پیگیری نمایند.

ربانی درپایان صحبتهای خود اظهار داشت : با برنامه ریزی مدون ،استفاده از سیاستهای انگیزشی و تشویقی، استفاده از ابزارها و برنامه های مرتبط مختلف همچون سامانه نرم افزاری درج و پیگیری های مستمر همکاران صف و ستاد سیر مطالبات استان نزولی و در آینده ای نزدیک مطلوب تر خواهد شد.

آخرین بروزرسانی 1397/9/11