تازه های اخبار تازه های اخبار

مسیول حوزه حراست مدیریت اصفهان پرسنل انتظامات تضمین کننده امنیت در بانک هستند

در نشست ماهانه که به منظور توجیه بیشتر و بهتر پرسنل انتظامات مدیریت استان اصفهان با حضور رییس حوزه حراست،معاون حفاظت فیزیکی و پرسنل انتظامات برگزار شد،مسیول حوزه حراست مدیریت اصفهان ضمن قدردانی از زحمات شبانه روزی پرسنل انتظامات ، از این گروه همکاران بعنوان خط مقدم بانک یاد کرد.

به گزارش روابط عمومی استان اصفهان محمد حیدری در ادامه، موضوع حراست و حفاظت از اماکنی همچون بانک را بسیار خطیر وبااهمیت دانست واظهارداشت: شما تضمین کننده امنیت در بانک هستید و اهمیت این وظیفه خطیر و حساس را با هیچ معیاری نمی‌توان سنجید چرا که اهمیت کار شما مساوی است با وجود امنیت و بر کسی پوشیده نیست که برای انسان‌ها وجود امنیت تا چه اندازه ضروری و حیاتی است.

وی افزود: کار انتظامات شبانه‌روزی و طاقت‌فرسا است و مدیریت بانک با آگاهی از این امر از هر گونه اقدامی جهت پشتیبانی و تقدیر از زحمات همکاران این بخش حمایت می‌کند.

حیدری درادامه از تعامل ، رعایت اصول و همکاری در این بخش بعنوان یک اصل یاد کرد و افزود : اگر این اصل در تمام امور سرلوحه کار قرار گیرد شاهد اتفاقات ناگوار و غیرمنتظره نخواهیم بود.

مسیول حوزه حراست اصفهان با تاکید بر لزوم توانمند سازی پرسنل انتظامات از طریق آموزش و بازآموزی اظهار داشت: بهره وری نیروهای آموزش دیده، باتجربه وتوانمند به مراتب بالاتر بوده و بدلیل حساسیتهای موجود ، توانمندسازی از طریق آموزش در زمانهای مختلف احساس میشود.

حیدری حُسن خلق و رفتارهای اجتماعی مناسب را لازم وملزوم اینگونه مشاغل دانست وبا اشاره به این موضوع که در مشاغلی همچون انتظامات، اولین اشتباه،آخرین اشتباه است تصریح کرد: اگر مجموعه انتظامات با نظم و دقت و همچنین رعایت تمام اصول و دستورالعملها عمل نماید کمتر شاهد اتفاقات خاص در مدیریت خواهیم بود.

حیدری درپایان ضمن تاکید مجدد بر رعایت موازین ودستورالعملهای بانک به ویژه در ایام حساس و خاص تصریح کرد : به کارگیری دقت،همکاری و همیاری پرسنل انتظامات در تمامی امور موجب ارتقای سلامت کار میگردد.

گفتنی است دراین نشست پرسنل انتظامات نظرات،مشکلات و پیشنهادات خود را مطرح و در حضور مسیول حوزه حراست استان پیرامون آن به بحث وتبادل نظر پرداختند.

آخرین بروزرسانی 1397/9/11