تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیرشعب استان اصفهان خبر داد افتتاح قریب به 21 هزار فقره حساب صندوق مسکن یکم

آمار افتتاح حساب صندوق پس‌انداز مسکن یکم بانک مسکن در استان اصفهان از ابتدای طرح تا مقطع پایان تیرماه سال جاری به حدود 21 هزار فقره رسید.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک مسکن استان اصفهان فریبرز نعیمی مدیر شعب این استان با اعلام این خبر گفت: مجموع حساب‌های افتتاح شده در صندوق پس انداز مسکن در مقطع پایان تیر ماه سال جاری به 20 هزار و 705 فقره با ارزش حدود 3 هزار و 559 میلیارد ریال گردیده است.

وی با اشاره به شرایط سپرده گذاری صندوق مسکن یکم افزود : براساس آخرین آمار استخراجی درمقطع پایان تیرماه ماه سال 96 بالغ بر 8 هزار فقره حساب صندوق یکم به مبلغ یکهزار و 200 میلیارد ریال تا پایان تیرماه سال جاری افتتاح گردیده است که رشد 51 درصدی را نشان میدهد.

نعیمی با بیان اینکه بعد از کاهش نرخ سود تسهیلات صندوق یکم به 8 درصد برای مناطق شهری و 6 درصد برای بافت فرسوده ، تقاضا برای افتتاح حساب در این صندوق افزایش یافته است؛ افزود: با کاهش و تک رقمی شدن نرخ سود این تسهیلات و همچنین تسهیل برخی شرایط آن نسبت به ابتدای طرح ضمن ایجاد شرایط استثنایی برای خانه دار شدن  واجدین شرایط ، روند استقبال و درخواست جهت افتتاح این حساب چندین برابر شده است.

مدیراستان اصفهان در پایان با تاکید بر انسجام و آمادگی بانک مسکن استان در جهت ایفای نقش پیشگام در تامین مالی بخش مسکن و ساختمان و اولویت تحقق اهداف صندوق مسکن یکم اظهار داشت : تمامی پرسنل بانک مسکن در استان اصفهان با عزم راسخ و همدل و یکصدا در جهت تحقق اهداف عالی بانک و همچنین کمک به تحقق عملی تولید و اشتغال از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند.

آخرین بروزرسانی 1397/9/11