تازه های اخبار تازه های اخبار

در مدیریت اصفهان برگزار شد: تکریم رییس شعبه ممتاز مرکزی اصفهان

مراسم تجلیل از احمد پناهی رییس شعبه مرکزی اصفهان با حضور مدیراستان، معاونین مدیریت،روسای دوایر و شعب و جمعی از کارکنان بازنشسته در سالن همایش امام خامنه ای(مدظله) مدیریت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت اصفهان دراین مراسم فریبرز نعیمی مدیراستان طی سخنانی از زحمات سی ساله همکار بازنشسته قدردانی کرد و گفت : صداقت ، دلسوزی ، خداترسی، انجام به موقع وظایف و احساس مسیولیت از مشخصه های بارز این همکاربازنشسته بوده و این خصوصیتها ایشان را به همکاری مجرب ، متعهد، متعصب و محبوب بدل کرده است.

وی با اشاره به ملموس بودن خلا پناهی در استان افزود : پرورش افراد اینچنینی بسیار سخت است و برای اولین بار است که یک همکار برای مدت 5 سال متوالی رییس و سکاندار شعبه ممتاز مرکزی اصفهان است و سعی شد تا با رایزنی تا لحظه آخر از وجود ایشان استفاده کنیم.

نعیمی شروع به کار بدون وقفه یک همکار بازنشسته در سنگری دیگر را بی سابقه خواند و گفت: با توجه به سوابق و تجربیات احمد پناهی، تمایل داشتیم تا ایشان از مجموعه جدا نشود و به همین خاطر از فردا بعنوان مدیرنمایندگی شرکت فناوری اطلاعات ناواکو در اصفهان مشغول به خدمت رسانی میشوند.

مدیر اصفهان در ادامه از همکاران بازنشسته بعنوان سرمایه های اصلی و ستون فقرات سازمان یاد کرد و افزود : جایگاه فعلی سازمان نتیجه زحمات همکاران قدیمی است و تکریم،تجلیل و اجرای طرح عزت مداری در راستای حمایت از همکاران بازنشسته، از وظایف،اهداف و گام های مهم همیشگی بانک مسکن بوده است.

گفتنی است در ابتدای این مراسم ربانی یکتا معاون اجرایی مدیریت ، ابوالقاسمی و دادخواه معاونین شعبه مرکزی اصفهان،دهقانی رییس دایره امورمالی، محمدرضاکیانی مدیراسبق استان و احمدپناهی به ارایه مطالب و بیان خاطرات پرداختند.

در پایان نیز از زحمات و خدمات سی ساله حاج احمدپناهی با اهدای لوح تقدیر و هدایایی قدردانی شد.

آخرین بروزرسانی 1397/9/10