تازه های اخبار تازه های اخبار

معارفه مدیر نمایندگی شرکت فناوری اطلاعات ناواکو در اصفهان

مدیر جدید نمایندگی شرکت فناوری اطلاعات ناواکو در استان اصفهان ، با حضور مدیراستان،معاون مالی وفناوری مدیریت،مسیول حوزه حراست،کارشناسان بازاریابی وروابط عمومی،معاون شعبه مرکزی اصفهان،رییس شعبه ابرجی و کارشناسان شرکت معارفه و شروع بع کار کرد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت اصفهان دراین نشست نعیمی ضمن عرض تبریک به احمدپناهی مدیرجدید شرکت به بیان نقاط ضعف و قوت پایانه های فروشگاهی بانک پرداخت و گفت: فعالیت پایانه های فروشگاهی برای استان بسیار حایز اهمیت بوده و با تکمیل کادر مدیریتی شرکت انتظار داریم عملکرد شرکت بهبود و مدیریت اصفهان به جایگاه واقعی خود دست یابد.

وی ضمن تاکید بر رفع موانع ومشکلات دستگاههای pos افزود: امروزه پایانه های فروشگاهی از ابزارهای مهم جذب مشتری و منابع ارزان قیمت میباشد و با توجه به بازار رقابت خدمات الکترونیک و بانکداری مجازی ، ضروری است تا شرکت ناواکو با برنامه ریزی ، مهندسی مجدد ، تامین نیازها و کمبودها و هدفگذاری جدید براساس مناطق جغرافیایی پاسخگوی انتظارات شعب و مشتریان باشد.

در ابتدای این جلسه  کمالی کارشناس شرکت به ارایه گزارش از فعالیتهای دفتر طی یکسال و نیم گذشته پرداخت .

همچنین احمد پناهی مدیرجدید شرکت ضمن تشکر از اعتماد مدیران ارشد بانک و شرکت ، اظهار امیدواری کرد با حمایتهای بیش از پیش مدیریت اصفهان و همکاری و مشارکت پرسنل شرکت بتوانیم وضعیت پایانه های فروشگاهی در اصفهان را ارتقای بخشیم.

آخرین بروزرسانی 1397/9/10