تازه های اخبار تازه های اخبار

تقدیر نماینده مردم شهرستان های شاهین شهر،میمه و برخوار از عملکرد بانک مسکن

تقدیر نماینده مردم شهرستان های شاهین شهر،میمه و برخوار از عملکرد بانک مسکن

طی نشستی امیرعباس شیرانی نژاد رییس حوزه غرب با حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شهرستان های شاهین شهر،میمه و برخوار و جهانگیری عضو شورای شهر شاهین شهر با هدف بررسی وضعیت ساختمان و مسکن در شهرهای متبوع دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت اصفهان در این دیدار رییس حوزه عرب استان با تشریح فعالیتها و ماموریت های بانک مسکن در استان به ویژه در شهرهای شاهین شهر ، میمه و برخوار درچندسال اخیر اظهار داشت : بانک مسکن بعنوان یک بانک تخصصی تمام دولتی ، همواره با تاسی از منویات و رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله) در جهت تحقق سیاستهای دولت با هدف تحریک بازار مسکن ، به تقویت عرضه و تقاضای مسکن بویژه برای اقشار ضعیف و کم درآمد پرداخته است.

وی شاهین شهر را یکی از شهرهای مهم استان از نظر اقتصادی عنوان کرد و گفت : حجم فعالیتهای بانک مسکن و پرداخت تسهیلات بخش مسکن به خصوص تسهیلات طرح مسکن مهر در شاهین شهر، مؤید پتانسیل های موجود در این منطقه و زحمات زیاد پرسنل این بانک میباشد.

شیرانی نژاد با اشاره به دغدغه رهبر انقلاب و دولت یازدهم برای تکمیل مسکن مهر و لزوم همکاری و مشارکت مدیران مرتبط اجرایی استان گفت: با تلاش کارکنان بانک مسکن درراستای رفع این دغدغه تا کنون اقدامات گسترده و موثری صورت پذیرفته است.

حسینعلی حاجی دلیگانی نیز ضمن ارایه سخنانی در خصوص اهمیت بخش مسکن در رونق اقتصادی، از خدمات و زحمات کارکنان خدوم و متعهد بانک مسکن به ویژه کارکنان شعب شاهین شهر تقدیر و تشکر کرد.

آخرین بروزرسانی 1397/9/14