تازه های اخبار تازه های اخبار

سرمایه انسانی متخصص ودانش محور از بزرگترین مزیتهای رقابتی بانک به شمار میرود

معاون اداری پشتیبانی مدیریت شعب استان اصفهان یکی از رموز موفقیت بانک ها را تکیه و توجه بر مسایل آموزشی و منابع انسانی دانست و گفت : سرمایه انسانی متخصص و دانش محور یکی از بزرگترین مزیتهای رقابتی حال حاضر بانک مسکن به شمار میرود.

به گزارش روابط عمومی مدیریت اصفهان مسعود رضوانی در اولین جلسه کارگروه سرمایه انسانی که  در دو نوبت صبح وبعدازظهر و به  دبیری رییس دایره منابع انسانی برگزار شد، گفت : بنا به دستور مدیر استان ،کارگروه سرمایه انسانی با هدف افزایش بهره‌وری ، ایجاد شرایط خوب  ،رضایت شغلی، علاقه و وفاداری به سازمان و بالندگی کارکنان ، رعایت اصول عدالت محوری و شایسته سالاری ، تعریف مدل های مختلف شایستگی، تقویت فضای همدلی، تفاهم، تعامل و اعتماد متقابل تشکیل شده است.

وی در ادامه با تاکید بر اهتمام کارگروه، به امر آموزش و بهره برداری مستمر و صحیح از آموزش و توسعه یادگیری سازمانی  ذیل سیاستها و اهداف آموزشی ، برای ارتقای دانش شغلی و مهارت های انسانی افزود : رضایتمندی مشتریان وابسته به وجود نیروهای انسانی با انگیزه و ارتقای یافته است و یکی از اهداف مهم این کارگروه ایجاد محیط کاری امن و آرام و دلپذیر است.

رضوانی در بخش دیگری از صحبتهای خود به تلاش در جهت تامین سلامت ورضایت و رفاه کارکنان با هدف آرامش کارکنان در محیط کار و نیز توجه ویژه و خاص به مسایل کاری ،درمانی، رفاهی و معیشتی همکاران بازنشسته و وظیفه بگیران تاکید کرد و گفت : ضروری است  مواردی که تقویت‌کننده روحیه و علاقمندی کارکنان به کار و محیط کار می‌باشند در اولویت موضوعات مورد بررسی کارگروه قرارگیرد.

گفتنی است در این جلسه فرامرزترکان رییس دایره امور منابع انسانی و دبیر جلسه  ضمن تشریح کامل اهداف کارگروه به تبیین موضوعات در دستور کار کارگروه پرداخت و در ادامه اعضای کارگروه به بحث وتبادل نظر پرداختند.

آخرین بروزرسانی 1397/9/14