تازه های اخبار تازه های اخبار

در راستای خدمت رسانی بهتر به مشتریان انجام شد

افتتاح شعبه بلواردانشجو شاهین شهر

درراستای خدمت رسانی بهتر به مشتریان و شهروندان ، هشتاد و چهارمین شعبه مدیریت اصفهان،پانزدهمین شعبه تحت پوشش حوزه غرب و پنجمین شعبه شهر شاهین شهر ، طی مراسمی با حضور نماینده مردم شهرستانهای شاهین شهر،میمه وبرخوار ، مدیرمنطقه ، مسیول دفتر امام جمعه ، مسیولان شهری ، مسیولان دستگاههای اجرایی شهرستان ، معاون اجرایی، معاون اداری پشتیبانی مدیریت، رییس حوزه غرب مدیریت،روسای دوایر، روسای برخی شعب همجوار و جمعی از مشتریان هدف بانک ، افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت اصفهان در این مراسم حاجی دلیگانی نماینده مردم شهرستانهای شاهین شهر،میمه وبرخوارطی سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از مدیران و کارکنان بانک مسکن گفت : بانک مسکن دارای افتخارات زیادی است و وظیفه دارم از جانب مردم از شما تشکر کنم.

وی در ادامه با اشاره به نرخ بالای رشد جمعیت شاهین شهر و مهاجرپذیری آن افزود : افتتاح پنجمین شعبه در شاهین شهر حاکی از استقبال مردم و نیز وجود صرفه و توجیه اقتصادی است و امیدواریم در آینده ای نزدیک نیز شاهد افتتاح شعبه ای از بانک مسکن در شهر گزبرخوار باشیم.

سپس در ادامه فرهادی رییس شورای اسلامی شهرستان و فتحی رییس شورای اسلامی شاهین شهر از خدمات ارزنده بانک مسکن به اقشارمتوسط مردم تقدیر و تشکر نمودند.

سپس نوروزی مدیر استان در آیین افتتاح شعبه ضمن ابراز خرسندی از ایجاد فضای مناسب برای خدمت به مشتریان و جلب رضایت آنها ، به ارایه گزارش عملکرد بانک در استان و شاهین شهر پرداخت و گفت: بانک مسکن بعنوان بانک مردمی ، تخصصی و توسعه ای در حوزه مسکن با رویکرد توجه ویژه به اقشار کم درآمد و متوسط همواره در خدمت سیاستهای دولت بوده است.

مدیراصفهان در ادامه هدف از ایجاد ظرفیت‌های جدید برای انجام امور مختلف، به‌ویژه تسهیل امر خدمت‌رسانی بهتر و مؤثرتر به مردم و مشتریان عزیز است، و همانگونه که خدمات باید به بهترین شکل به مردم ارایه گردد، محیط شعبه نیز باید به زیباترین شکل و در شان مشتریان بانک باشد.

وی اظهار داشت : همواره ارایه خدمات سریع و بی عیب و نقص به مشتریان از دغدغه های بانک مسکن بوده است و امروز نیز با هدف خدمت رسانی بهتر به همشهریان عزیز، شعبه جدید بلواردانشجو کار خود را در مکانی مطلوب ، مناسب و درشان مشتریان بانک آغاز مینماید.

گفتنی است در پایان این مراسم مدیر،معاونین ،رییس حوزه غرب و پرسنل صف وستاد با حضور در گلزارشهدای شاهین شهر به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کردند.

آخرین بروزرسانی 1397/9/17