تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیرشعب اصفهان در سومین گردهمایی رؤسای شعب و دوایر

سومین گردهمایی فصلی رؤسای شعب و دوایر مدیریت شعب استان اصفهان با حضور مدیر منطقه ،معاونین،رییس حوزه حراست،رؤسای حوزه شمال و غرب استان، رؤسای شعب و رؤسا و کارشناسان دوایر مدیریت در مجتمع آموزشی رفاهی چادگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت اصفهان ، حسن نوروزی مدیراستان در ابتدای صحبتهای خود با اشاره به اهمیت بهره وری و اولویت آن در برنامه های بانک ، گفت: موضوع بهره وری دغدغه ای بوده است که از دیرباز برای همه سازمان ها وجود داشته و بانک نیز با تعیین محورهای مشخص و شاخصه های مرتبط به دنبال اجرای کامل آن است و انتظار داریم همه پرسنل با اولویت موضوع تلاش خود را جهت تحقق این امر بنمایند.

وی در ادامه به  اهمیت نقش نیروی انسانی در رسیدن به اهداف اشاره کرد و اظهار داشت : نیروی انسانی از ارزشمندترین منابع یک سازمان است که در بانک مسکن نیز به این موضوع توجه ویژه شده است چرا که توسعه و ارتقای سطح بهره وری نیروی انسانی لازمه ی یک سازمان بهره ور میباشد و مستقیما در موفقیت سایر شاخص های بانک موثر است.

مدیراصفهان سپس ضمن قدردانی از کارکنان و مدیرسابق استان بابت عملکرد مطلوب شش ماهه نخست سال گفت : حضور مدیریت در منطقه سبز در شش ماهه نخست سال تا کنون بی سابقه بوده است و جا دارد که به همه شما همکاران تلاشگر بابت این موفقیت دستمریزاد و تبریک بگویم.

وی افزود : با زحمات و پیگیری های اعضای هییت مدیره بانک در این چند سال اخیر مبحث ارزیابی عملکرد مدیریتها  نهادینه و فرهنگسازی شده است و امیدواریم با همدلی و همکاری مضاعف بتوانیم توفیقات کسب شده در این زمینه را استمرار بخشیم.

 

مدیراصفهان سپس به تشکیل کارگروه های چهارگانه استان اشاره کرد و گفت : مصوبات و پیشنهادات نهایی کارگروه منابع انسانی حول ده محور پس از برگزاری جلسات متعدد  با حضور اعضای صف و ستاد با هدف ایجاد فهم مشترک در بین تمامی همکاران تهیه و دراختیار شعب گذاشته شد و مقدمات برگزاری جلسات سایر کارگروه ها نیز در دست اقدام است و انتظار داریم همواره نقطه نظرات و پیشنهادات خود را حول محورهای مطروحه به ستاد مدیریت اعلام نمایید.

وی با تاکید برتلاش مضاعف همکاران در حوزه های جذب و تخصیص منابع ، صدورضمانتنامه و وصول مطالبات تصریح کرد : انتظار می رود در فرصت باقیمانده تا پایان سال تمامی شعب با استفاده از ابزارهای مدیریتی و بهره برداری از امکانات ، ظرفیت ها و پتانسیل های موجود با همدلی و همفکری و مشارکت بیشتر در راستای تحقق اهداف بانک سعی و کوشش مضاعف نمایند.

مدیرشعب اصفهان با اشاره به ضرورت و اهمیت برگزاری منظم جلسات بخشنامه خوانی و ارتقای سطح دانش شغلی همکاران خطاب به روسای شعب گفت : اگر میخواهید شان شما حفظ و با احترام با شما برخورد شود و همکاران و جانشینان خوبی تحویل سازمان دهید لازم است در وهله اول از خودتان شروع کنید و بعنوان یک الگو در تمامی زمینه ها از اعتبار حرفه ای تان صیانت کنید.

 

حسن نورزوی در پایان صحبتهای خود بر جذب منابع و بازاریابی برون شعبه ای ، وصول مطالبات ، رعایت بهداشت اعتباری، رعایت نظم بصری و رصد کردن فضای رقابتی موجود تاکید کرد و برنامه ریزی مناسب،پایش مستمرعملکرد و نظارت برنحوه فعالیت کارکنان را در این بخش ها خواستار شد.

گفتنی است در این همایش رضوانی معاون اداری پشتیبانی مدیریت ،حیدری مسیول حوزه حراست، زارعی معاون اجرایی ، آباد معاون مالی وفناوری و ترکان مسیول دایره منابع انسانی به ترتیب در بخش های نظام پیشنهادها ، مسایل حفاظتی وامنیتی ، ارایه گزارش آمار وعملکرد شعب ، مسایل دوایر ذیربط و اقدامات کارگروه منابع انسانی به ایراد مطالب و سخنرانی پرداختند.

همچنین در پایان از ده شعبه برتر ارزیابی عملکرد ، 32 شعبه برتر در شاخص های تعیینی از قبیل درصدتحقق هدف،سرانه جذب منابع،جذب منابع صفردرصدی،صدورضمانتنامه،وصول مطالبات،کاهش NPL ،کاهش پرونده های مطالباتی،تسهیلات پرداختی،کاهش بندهای ابلاغی بازرسی،بازاریابی درگاه اینترنتی و میانگین نمرات پرسنل در آزمون سنجش شغلی با اهدای لوح سپاس و کارت هدیه تقدیر شد.

همچنین از جوادمطلبی رییس شعبه بازارگلپایگان،روح اله رضایی معاون شعبه سروش،رسول رضوانی پایور شعبه مرکزی خمینی شهر،زهراصافی بانکدارشعبه مرکزی گلپایگان و اصغرمومنی بانکدارشعبه 17شهریورملک شهر بعنوان نفرات برتراستانی آزمون سنجش اطلاعات شغلی در گروههای مختلف ، و از معاونین مدیریت و مسیولین حوزه ها به جهت موفقیت در ارزیابی عملکرد شش ماهه اول سال ،  با اهدای لوح تقدیر و پاداش مادی تقدیر و تجلیل بعمل آمد.

معارفه سعید زارعی و علیرضا آباد بعنوان معاونین جدید اجرایی و مالی فناوری مدیریت و نیز  تجلیل از زحمات محسن ربانی یکتا معاون سابق اجرایی مدیریت ، ابوالقاسمی معاون شعبه مرکزی اصفهان، غلامرضا وطنخواه مدیرسابق مجتمع پردیس چادگان،حامد کرمی مدال آور مسابقات شنای کارکنان دستگاههای اجرایی و حمید عبدلی نماینده سابق شرکت خدمات پشتیبانی و تامین نیروی انسانی در استان از دیگر برنامه های این همایش بود.

آخرین بروزرسانی 1397/9/21