تازه های اخبار تازه های اخبار

اعضای بسیج بانک باید الگوی رفتاری و عملکردی دیگر همکاران باشند

نشست مشترک اعضای شورای پایگاه مقاومت بسیج مدیریت اصفهان با حضور مدیر منطقه ، معاونین مدیریت،مسیول حوزه حراست،فرمانده و اعضای شورای پایگاه مقاومت بسیج در محل سالن جلسات مدیریت اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اصفهان حسن نوروزی در آغاز این نشست ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل،شهدای دفاع مقدس ،شهدای مدافع حرم و شهدای بانک مسکن و آرزوی توفیق و طول عمرباعزت برای مقام معظم رهبری(مدظله) از کسب رتبه برتر پایگاه مقاومت بسیج بانک در بین دستگاههای اجرایی استان تقدیر کرد و گفت : بسیج بعنوان یک راه و تفکر، برگرفته از تفکر ناب اسلامی است به این معنا که یک مدل و مبنای نظری و علمی دارد و همان طورکه در فرمایشات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) اشاره شده است، بسیج یک دیدگاه و تفکر اصیل است که به جهانی شدن حکومت اسلام اعتقاد عمیق دارد.

وی افزود : بسیج امروزه توانسته به عنوان یک الگوی موفق در سراسر دنیا با بسیاری از کودتا‌های احتمالی و مشکلاتی که برخی از کشور‌های استعمارگر ایجاد می‌کنند، مقابله کند و باعث پیروزی کشور‌هایی که به این موضوع روی آوردند، شود.

مدیرمنطقه در ادامه یکی از مهمترین نقشهای بسیج را نقش بازدارندگی دانست که با استفاده از ظرفیتها و نیروی انسانی موجود سازوکاری فراهم گردد تا از تهدیدهای اجتماعی دشمن جلوگیری نماید.

نوروزی سپس با اشاره به برخی صفات یک بسیجی واقعی از قبیل آگاهی و بصیرت،مسیولیت پذیری وتعهد،تخصص ،خلاقیت،شفافیت،اخلاص،پیشگام بودن درامر خیر و بی تفاوت نبودن اظهارداشت: همه کارکنان باید روحیه و خصیصه ی بسیجی را در خود پرورش دهند و همکاران بسیجی نیز به گونه ای فعالیت نمایند که فعالیتهایشان از نظر نظم،انسجام و هدفمندی سرلوحه و الگوی دیگر همکاران قرارگیرد و بر همه ما واجب است با پاسخگویی و خدمت رسانی روشن و سریع به مردم عزیز ،  فرهنگ و تفکر بسیجی را در جای جای سازمان مان جاری و ساری نماییم.

در ابتدای این جلسه نیز درویشی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج مدیریت اصفهان ضمن خیرمقدم به اعضای شورای بسیج و ارایه گزارش عملکرد سال گذشته گفت: بسیج در همه جا و در همه حال بازوی توانمند مدیران بوده است و در این شرایط سخت حساس نیز باید هوشمندانه در تمامی عرصه ها حضور داشته باشد تا با روحیه بسیجی مشکلات را حل نمایند.

آخرین بروزرسانی 1397/10/16