تازه های اخبار تازه های اخبار

مراسم تجلیل از مدال آوران بیستمین المپیاد فرهنگی ورزشی یادواره شهدای استان اصفهان

با حضور فرمانده لشکر14امام حسین(ع)اصفهان، مدیر منطقه ، معاونین مدیریت ، مسیول حوزه حراست، مسیول حوزه غرب و برخی روسای شعب و دوایر از نفرات برتر و برگزیدگان رشته های بیستمین دوره المپیاد ورزشی مدیریت اصفهان با اهدای هدایایی قدردانی شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت اصفهان ، حسن نوروزی مدیراستان ، ضمن قدردانی و تشکر از همکاران برگزارکننده و شرکت کننده در این دوره از المپیاد ورزشی گفت : امنیت و آسایش امروزمان مدیون و مرهون خون شهداست و برای ادامه راه ایشان لازم است تا با آماده سازی روح و جسممان جهت خدمت به مردم بهره کافی ببریم.

در ادامه این مراسم نیز سردارهاشم پور فرمانده لشکر14امام حسین(ع)اصفهان ضمن ایراد سخن ،  از اقدام سالانه بانک مسکن در نامگذاری این المپیاد به نام شهدا قدردانی کرد.

گفتنی است به همت کمیته ورزش مدیریت اصفهان،در راستای ارتقای سلامت جسم و روح همکاران وافزایش همدلی میان کارکنان بیستمین دوره مسابقات المپیاد فرهنگی ورزشی یادواره شهدای استان اصفهان با شعار چهل سال اقتدار ، در شش رشته ورزشی فوتسال، والیبال،تنیس روی میز، شنا ، شطرنج و  بدنسازی ویژه آقایان برگزار گردید.

در این دوره از مسابقات بیش از 150 نفرپرسنل از حدود 58 شعبه از سطح شهراصفهان،شاهین شهر،خمینی شهر،فلاورجان،نجف آباد،دولت آباد ،زرین شهر وفولادشهر شرکت داشتند که به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر طی یک ماه با یکدیگر به رقابت پرداختند.

آخرین بروزرسانی 1397/12/19