تازه های اخبار تازه های اخبار

دیدار با خانواده شهید ترابی

دیدار با خانواده شهید ترابی

باهدف تجدید میثاق با شهدای و تجلیل از خانواده ایشان مدیراستان اصفهان به همراه معاون اجرایی،رییس حوزه شمال  و کارشناس روابط عمومی با خانواده شهید کاظم ترابی سدهی پدر مصطفی ترابی سدهی همکار شاغل در انتظامات حوزه کاشان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت اصفهان ، دراین دیدار حسن نوروزی با حضور در منزل خانواده شهید ترابی ، ضمن تجلیل از رشادت ودلاورمردیهای همه ایثارگران در هشت سال دفاع مقدس اذعان نمودند : آسایش و امنیت امروز که در کشور عزیزمان  به بار نشسته حاصل خون  شهداست و ما مدیون خانواده این عزیزان هستیم.

وی اظهار داشت: حضور در جمع خانواده شهیدان انجام وظیفه به تکلیف خودمان در راستای ارج نهادن به مجاهدت‌ و ایثارگری های  ‌بهترین فرزندان این سرزمین، یعنی شهیدان و رزمندگان اسلام است.

مدیراصفهان درپایان یادآور شد: ما همیشه به یاد خانواده شهدا هستیم و به عنوان خادمین آنها در مواقع نیاز کنارشان حضور خواهیم داشت.

گفتنی است شهید کاظم ترابی در سال 1378 طی عملیات شناسایی عوامل ترور شهید صیاد شیرازی در شهر سامرا عراق زخمی و به اسارت رژیم بعثی درآمد و پس از دو سال تحمل شکنجه های سنگین به فیض شهادت نایل شد.

آخرین بروزرسانی 1398/6/4