تازه های اخبار تازه های اخبار

گردهمایی رؤسای شعب حوزه غرب استان اصفهان

گردهمایی رؤسای شعب حوزه غرب استان اصفهان

با حضور مسیول و معاون حوزه غرب و روسای شعب تحت پوشش ، نشستی با هدف بررسی عملکرد شش ماهه اول و نیز مرور اهداف و برنامه های بانک در شش ماهه دوم باقیمانده تا پایان سال برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت اصفهان در این نشست امیرعباس شیرانی نژاد مسیول حوزه در ابتدا ضمن تقدیر از عملکرد شعب تابعه ، به تشریح سیاستهای اعتباری و تبیین اهمیت اعتبارسنجی در پرداخت تسهیلات پرداخت و بهره برداری حداکثری شعب را از طرح میثاق و تبصره 16 خواستار شد.

وی در ادامه به تجزیه و تحلیل پارامترهای مندرج در ارزیابی عملکرد و نیز شاخصه های موثر در درجه بندی شعب پرداخت و برجذب منابع پایدار وارزان قیمت و وصول مطالبات تاکید کرد.

رییس حوزه در پایان صحبتهای خود از شعب برتر در بخش های صدور ضمانت نامه ، حسابهای قرض الحسنه جاری و  پس انداز ، حسابهای صندوق پس انداز مسکن جوانان ، حسابهای ممتاز و تسهیلات اعطایی از محل اوراق گواهی حق تقدم تقدیر کرد و تلاش و کوشش بیش از پیش کلیه پرسنل شعب را با هدف دستیابی به جایگاه اصلی و واقعی شعب حوزه غرب خواستار شد.

درپایان نیز تعدادی از روسای شعب حوزه که در زمینه های جذب منابع ، وصول مطالبات عقود مشارکتی و مبادله ای عملکرد موفقی داشتند نسبت به بیان تجربیات ، دیدگاه ها و نظرات  و پیشنهادات خود پرداختند
آخرین بروزرسانی 1398/7/10