تازه های اخبار تازه های اخبار

آیین معارفه معاون شعبه ممتاز مرکزی شاهین شهر

آیین معارفه معاون شعبه ممتاز مرکزی شاهین شهر

مراسم معارفه محمد یزدانپرست بعنوان معاون شعبه ممتاز مرکزی شاهین شهر با حضور معاون اداری پشتیبانی مدیریت ، مسیول حوزه غرب و رؤسای شعب تابعه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت اصفهان مسعود رضوانی در این مراسم طی سخنانی ضمن قدردانی از زحمات شعب حوزه ، به بیان نقش حوزه ها در پیشبرد اهداف بانک پرداخت و ابراز امیدواری کرد که به با توجه به سوابق کاری روشن و موفق معاون جدید شعبه مرکزی شاهین شهر در صف وستاد و همچنین دارا بودن مجموعه ای از صفات بارز اخلاقی، در سمت جدید نیز به خوبی از عهده این مسیولیت برآمده و با تکمیل تیم مدیریتی شعبه که با ارتقای درجه دارای دو معاونت گردید ، باعث رونق و موفقیت بیشتر بانک در این منطقه خواهند شد.

وی با اشاره به آمار و ارقام عملکرد شعب شاهین شهر و پتانسیل موجود در این منطقه افزود: از همه همکاران انتظار داریم تا با تلاش موثر گروهی ، خرد جمعی و توان بیشتر جایگاه شعب را ارتقای دهند.

در ابتدای این مراسم نیز امیرعباس شیرانی نژاد مسیول حوزه غرب استان ضمن خوش آمدگویی به مدعوین و مهمانان از حمایت ها و مساعدت های مجموعه مدیریت استان تقدیر و تشکر کرد و به ارایه گزارش عملکرد شعب تابعه حوزه در سال گذشته پرداخت.

وی گفت : همکاران شعب تابعه با همت و تلاش گروهی و پیروی از راهکارهای مدیران ارشد استان همواره برآن بوده اند تا اهداف تعیینی در بخش های مختلف را تحقق بخشند.

در پایان حکم محمد یزدانپرست به عنوان معاون جدید شعبه مرکزی شاهین شهر به وی تقدیم و نیز با اهدای هدایایی از زحمات چندین ساله وی در پست معاون حوزه قدردانی شد.

آخرین بروزرسانی 1398/7/10