تازه های اخبار تازه های اخبار

دومین گردهمایی فصلی رؤسای شعب و دوایر مدیریت شعب استان اصفهان

دومین گردهمایی فصلی رؤسای شعب و دوایر مدیریت شعب استان اصفهان

مدیرشعب اصفهان در دومین گردهمایی رؤسای شعب و دوایر
همه کارکنان باید در مسیر اهداف قرار بگیرند

 

دومین گردهمایی فصلی رؤسای شعب و دوایر مدیریت شعب استان اصفهان با حضور مدیر منطقه ،معاونین،رییس حوزه حراست،رؤسای حوزه شمال و غرب استان، رؤسای شعب و رؤسا و کارشناسان دوایر مدیریت در محل سالن اجتماعات برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت اصفهان ، مدیرمنطقه به تبیین موقعیت حساس کنونی پرداخت و اولویت های بانک در دو ماه باقیمانده تا پایان سال را جذب منابع جدید کم هزینه وپایدار، پرداخت تسهیلات با رعایت بهداشت اعتباری و با محوریت بافت های فرسوده و پیگیری مجدانه وصول مطالبات برشمرد و خواستار تلاش مضاعف همه کارکنان با مشارکت و همفکری و همدلی بیشتر شد.

نوروزی شرایط اقتصادی امروز را به جنگی تمام عیار تشبیه کرد و گفت : اصفهان دارای بیشترین آمار از نظر شهدای ،جانبازان و آزادگان است و از اوان انقلاب تا کنون همواره نقش اساسی و مهمی را برای نظام و کشور ایفا کرده است و امروز نیز همه ما بایستی همانند این چهاردهه همچون افسران جنگی، به گونه ای  در اقتصاد نقش آفرینی کنیم که شرمنده شهدای و خانواده هایشان نشویم و دشمنان را ناکام بگذاریم.

وی در ادامه با تاکید بر حرکت دسته جمعی ، هم افزایی و مشارکت گروهی افزود : همه پرسنل موظفند تا با دانش و آگاهی کافی ، رفتارهای محترمانه ، امید بخشی و خدمت صادقانه ، رضایت مردم و مشتریان را حاصل و از اعتبار حرفه ای خود دفاع نمایند.

مدیر اصفهان با اشاره به وجود سرمایه انسانی متخصص در شبکه بانک مسکن ، کفایت سرمایه مناسب و شاخص های سلامت بانکی،وجود سبدمحصولات متمایز در تجهیزوتخصیص منابع،حجم بالای سرمایه گذاری در بخش مسکن توسط بخش خصوصی و اعطای تسهیلات با دوره بازپرداخت بالا و نرخ سود پایین بعنوان شایستگی های استراتژیک بانک ، خواستار بهره مندی از این ظرفیت ها و تلاش مضاعف در جهت اعتلای هرچه بیشتر نام بانک مسکن شد و از همه همکاران خواست تا در مسیر تحقق اهداف قرارگیرند.

 

وی اضافه کرد : در دنیای امروز سرمایه انسانی مهمترین سرمایه هر سازمانی است و درواقع می‌توان گفت سرمایه انسانی بخش نرم‌افزاری سازمان در نظر گرفته می‌شود که از مهم‌ترین و کلیدی‌ترین عناصر در ساختار سازمانی محسوب می‌شود. بدون وجود کارکنان باانگیزه، سازمان مسیر خود را به‌درستی طی نخواهد کرد.

حسن نوروزی با تاکید بر رعایت اصول برنامه ریزی در کلیه امور و نظارت مستمر بر عملکرد پرسنل شعب گفت : اجرای برنامه ها و اقدامات عملیاتی مشکل ترین قسمت کاراست که لازمه ی آن همراهی و همدلی بیش از پیش همکاران ، کسب مهارتهای لازم و افزایش دانش شغلی است و البته برنامه ها نیز می بایست ضمن برخورداری از پشتوانه خرد جمعی باعث چالاکی سازمان در انجام فعالیتها شوند.

وی سپس وظیفه مسیولین شعب را سنگین و حساس خواند و گفت : وجود نیروهای جوان وچابک و تحصیلکرده در شعب باعث شده تا پتانسیل بالقوه زیادی در شبکه بانک مسکن ایجاد شود و مسیولین شعب بایستی به عنوان یک مدیر و رهبر که سرنوشت همکاران دستشان به امانت است،  با برگزاری جلسات منظم هفتگی بازاریابی، جلسات بخشنامه خوانی،تحلیل آمار برای کارکنان، تقویت روحیه مشارکتی و ابلاغ و تفهیم سیاستها و برنامه های کلان بانک به پرسنل تحت پوشش، از این پتانسیلها به نحو احسن بهره برداری و آینده بانک را از نظر منابع انسانی و جانشین پروری تضمین نمایند.

وی در پایان صحبتهای خود ضمن تاکید بر انتقال مطالب مطروحه در همایش به همکاران زیرمجموعه گفت : خداوند به ما لطف کرده مسیول شده ایم و همه ما این پُست و مقام ها را مدیون و وامدار خون شهدای هستیم و ضروری است با خدمت صادقانه و متعهدانه به آحاد مردم و خانواده هایشان و همکاران ، دِین خود را ادا نماییم.

گفتنی است در ابتدای این همایش معاون مالی وفناوری ، معاون اجرایی ، مسیول حوزه حراست و مسیولین حوزه های غرب و شمال به بیان مطالبی پیرامون بخش ها و دوایر مرتبط پرداختند و سپس سه پنل با عناوین جذب منابع بازاریابی بانکداری الکترونیک  نظارتی و منابع انسانی و تخصیص منابع حقوقی وصول مطالبات با حضور مسیولین دوایر مربوطه برگزارشد.

در ادامه نیز پنل روسای شعب موفق در پنج بخش جذب منابع، پرداخت تسهیلات،وصول مطالبات و بانکداری الکترو نیک و خدمات کارمزدمحور به ترتیب با حضور سعیدسعیدفر، مجتبی کریمی، ابراهیم پاشایی، داراب اسدی و غلامرضا سرشاری برگزار شد.

 

گفتنی است در این گردهمایی از 46 شعبه سمیرم،دهاقان،امام رضاکاشان،وزوان،داران،بلواردانشجوشاهین شهر،شهیدبهشتی اصفهان،کوهپایه،نایین،مرکزی خمینی شهر،حافظ شاهین شهر،عطارشاهین شهر، شهیدحججی نجف آباد ،شهیدمنتظری کاشان،خوانسار،میمه،مبارکه،امام کاشان،نطنز،مرکزی گلپایگان، مرکزی شهرضا،فریدونشهر،گلدیس شاهین شهر،میدان جمهوری،مرکزی زرین شهر،صاحب الزمان شهرضا،مرکزی اصفهان،آران وبیدگل، بادرود ،رزمندگان ،بزرگمهر ،عسگریه ،قدس، احمدآباد، بهارستان، وحید، منظریه خمینی شهر،امام خمینی(ره)،ابرجی،پارک فولادشهر،مرکزی شاهین شهر،شهید مطهری ملک شهر،اردستان،آپادانا،مرکزی نجف آباد،خانه اصفهان که در ارزیابی عملکرد منتهی به پایان شش ماهه اول سال جاری در منطقه سبز قرار گرفته بودند و 11 شعبه اول آن جز صد شعبه برتر کشوری بودند،تجلیل شد.

همچنین از سه شعبه برتر عطارشاهین شهر، شهیدحججی نجف آباد و شهید مطهری ملک شهر به ترتیب در چهار حوزه جذب منابع و بانکداری الکترونیک ، وصول مطالبات و تخصیص منابع با اهدای لوح تقدیر قدردانی شد.

از امیرعباس شیرانی نژاد مسیول حوزه غرب استان نیز به عنوان گروه برتر در بین گروههای پنج گانه استان و از دایره فنی سیستم ها بعنوان دایره برتر مدیریت و از سیدمحمدجواد اسماعیلی،حجت اله کریم زاده،علیرضا فخاریان،علیرضا برزوییان و محسن ابراهیمی بعنوان نفرات موثر مدیریت و از دایره ارتباطات وبازاریابی بدلیل کسب رتبه اول در بین سایرمدیریتها در سال 97 واز سیدعلی هاشمی مقدم بعنوان همکار موثر در تجزیه و تحلیل آمارو عملکرد تقدیر شد.

آخرین بروزرسانی 1398/11/5