تازه های اخبار تازه های اخبار

شهرداری خمینی شهر در جمع باشگاه مشتریان مدیریت اصفهان

شهرداری خمینی شهر در جمع باشگاه مشتریان مدیریت اصفهان

با تلاش شعبه منظریه خمینی شهر صورت پذیرفت

شهرداری خمینی شهر در جمع باشگاه مشتریان مدیریت اصفهان

 

با تلاش شعبه منظریه خمینی شهر و برگزاری چندین جلسه بازاریابی ، شهرداری خمینی شهر به جمع باشگاه مشتریان مدیریت استان اصفهان پیوست.

به گزارش روابط عمومی مدیریت اصفهان درنشستی که با حضور رئیس شعبه و مسئولین ارشد شهرداری خمینی شهر برگزار شد،مجید باصفا به تبیین گوشه هایی از فعالیتهای بانک مسکن در عرصه ساخت وساز و انواع محصولات و خدمات بانک پرداخت.

  وی به پتانسیلهای موجود در شهرستان اشاره کرد و گفت: بانک مسکن در چندساله اخیر با مشارکت در طرح های عظیمی همچون مسکن مهر توانسته است خدمات قابل توجهی را در زمینه مسکن به مردم شهرستان ارائه نماید.

باصفا  با بیان آماری از تسهیلات پرداختی مسکن مهر توسط بانک مسکن در منطقه خمینی شهر، اظهار داشت : با توجه به حجم تسهیلات پرداختی و در راستای نتیجه بخشی این طرح،انتظار میرود تا نهادهایی همچون شهرداری،شورای اسلامی شهر،مشاورین املاک، راه وشهرسازی و دیگر سازمانهای مرتبط با یکدیگر همکاری و تعاملات سازنده وگسترده ای داشته باشند.

در پایان مسئولین شهرداری خمینی شهر ضمن ابراز تمایل به گسترش همکاریها با بانک مسکن، از خدمات وفعالیتهای این بانک در راستای ترویج و رونق ساخت وساز قدردانی نمودند.

آخرین بروزرسانی 1399/10/22