تازه های اخبار تازه های اخبار

آغاز عملیات اجرایی ساخت 5854 واحد طرح اقدام ملی مسکن در اصفهان

آغاز عملیات اجرایی ساخت 5854 واحد طرح اقدام ملی مسکن در اصفهان

با حضور وزیر راه و شهرسازی انجام شد

آغاز عملیات اجرایی ساخت 5854 واحد طرح اقدام ملی مسکن در اصفهان

 

با حضور وزیر راه وشهرسازی در اصفهان ، عملیات اجرایی ساخت پنج هزار و 854 واحد مسکن اقدام ملی در 11 شهر اصفهان بصورت همزمان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت اصفهان، عملیات اجرایی ساخت سه هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی در قالب طرح اقدام ملی مسکن در شهر جدید بهارستان و دو هزار و 354 واحد در ده شهرتیران، دهاقان، شهرضا، اردستان، انارک، برزک، بادرود، چادگان، سمیرم و علویجه  با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی،استاندار اصفهان، مدیرکل راه و شهرسازی ،نوروزی مدیر شعب استان و جمعی دیگری از مسئولان آغاز شد.

وزیر راه و شهرسازی در این مراسم ضمن قدردانی از دست اندرکاران و مسئولان مرتبط با طرح اقدام ملی استان اصفهان گفت: تا دوسال گذشته ۱۸ شهر جدید در کشور داشتیم که اکنون به ۲۴ شهر رسیده است و تلاش می‌کنیم این شهرها فقط خوابگاه نباشند بلکه فضای همراه با نشاط و کسب و کار داشته باشند.

اسلامی با تاکید بر اینکه در مسکن سازی باید جامعه هدف خود را بشناسیم، افزود: از بین افرادی که در سامانه طرح مسکن ملی ثبت نام کردند حدود ۵۱۰ هزار نفر واجد شرایط تایید شدند و برای آنها برنامه ریزی شد.

وی با تاکید بر اهمیت استفاده از ظرفیت مردم در طرح‌های ساخت و ساز، خاطرنشان کرد: در صدد هستیم که نسبت وام به قیمت تمام شده مسکن را به ۵۵ درصد برسانیم که امید است با لغو شدن تحریم‌های ظالمانه و ریزش در قیمت‌ها، توان مردم نسبت به هزینه‌ها افزایش یابد.

در این سفر پنج طرح عمرانی دیگر نیز به بهره‌برداری رسید و عملیات اجرایی سه طرح دیگر با اعتبار سه هزار میلیارد ریال آغاز شد.

آخرین بروزرسانی 1400/3/4