تازه های اخبار تازه های اخبار

باحضورمدیرمنطقه برگزارشد:

همایش فصلی رؤسای شعب و دوایر مدیریت استان اصفهان

گردهمایی فصلی رؤسای شعب و دوایر مدیریت شعب استان اصفهان با حضور مدیر منطقه ،معاونین مدیریت، رؤسای شعب و رؤسا و کارشناسان دوایر مدیریت در محل سالن همایش امام خامنه ای(مدظله) ساختمان مدیریت برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی مدیریت اصفهان ، مهدی بلوچی با تشریح عملکرد شش ماهه استان در بخش های مختلف ، عملکرد شش ماهه اول این استان را قابل قبول و بی نظیر دانست و اذعان داشت برنامه ریزی مدون و رصد لحظه به لحظه و اتخاذ استراتژی های کارآمد یکی از دلایل رشد منابع و کسب توفیقات در این استان می باشد و لازم دانست تا از تمام تلاش های مضاعف همکاران در این مقطع قدردانی گردد.
وی به توفیقات مدیریت در بخش های مختلف طی 18 ماه گذشته اشاره کرد و گفت : با مشارکت موثر جمعی همه همکاران و نصب العین قراردادن شعار توکل،تدبیر،تلاش توانستیم در اکثر بخشها موفق و مطلوب عمل نماییم.
مدیر اصفهان با اشاره به درصد رشد منابع بی سابقه مدیریت افزود : طی یک سال و نیم گذشته منابع استان حدود 65 درصد رشد داشته که این حاکی از انجام یک کار تیمی منسجم و هدفمند بوده است.
بلوچی در ادامه ضمن تشریح مزایای حساب صندوق مسکن یکم و آتیه طلایی از قبیل ماندگاری و پایداری منابع ، بهره برداری حداکثری ازاین نوع حساب ها را خواستارشد وگفت : از آنجایی که صندوق مسکن یکم یکی از اولویت های اصلی و منحصربه فرد بانک می باشد، برنامه ریزی موثر برای شش ماهه دوم جهت رشد منابع در این بخش از اهمیت بالایی برخوردار است و همه شعب لازم است تا با برنامه ریزی مدون، بازاریابی برون و درون شعبه ای و تجزیه وتحلیل آمار نسبت به افزایش منابع در این بخش اقدام نمایند.
وی از آمار بعنوان ابزار بسیار مهم مدیریت یاد کرد و گفت : وجود نیروهای جوان وچابک و تحصیلکرده در این چند سال اخیر باعث شده تا پتانسیل بالقوه زیادی در شبکه بانک مسکن ذخیره شود و مسیولین شعب بایستی با برگزاری جلسات منظم هفتگی بازاریابی،تحلیل آمار برای کارکنان، تقویت روحیه مشارکتی و ابلاغ و تفهیم سیاستها و برنامه های کلان بانک به پرسنل تحت پوشش خود از این پتانسیلها به نحو احسن استفاده نمایند.
بلوچی تاکید کرد : دغدغه و برنامه های بانک باید به تمامی پرسنل بویژه متصدیان اموربانکی که آینده بانک متعلق به ایشان است، منتقل شود تا هر کارمند نقش و سهم خود را در ادای تکلیف خود به بانک بداند.
درادامه مدیرشعب اصفهان با اشاره به لزوم حفظ توازن وتعادل نسبتهای NPL و عملکرد قابل قبول مدیریت در این بخش،گفت : مدیریت اصفهان تنها مدیریت کاهشی از حیث مطالبات است و با پیگیری های مستمر، پرداخت مصارف بهداشتی و وصول و کنترل مطالبات غیر جاری موفق شده ایم تا ضمن کسب توفیق در
کاهش مطالبات ، در مقطع پایان مردادماه کمترین سرانه تعداد پرونده های مطالباتی را به خود اختصاص دهیم .
بلوچی در ادامه به بررسی مستمر آمار و عملکرد شعب در تمامی بخشها از سوی ستاد ، سرکشی مستمر دوایر از شعب، رعایت بهداشت اعتباری ، نظارت مستمر و رعایت نظم بصری و آراستگی ظاهری تاکید داشت و گفت: در شش ماهه دوم لازم است تا با تمرکز بیشتر بر روی بازاریابی مصارف و اعطای تسهیلات ، در این بخش بیش از پیش فعالیت نماییم.
وی در صحبتهای پایانی خود به اهمیت نقش نیروی انسانی در رسیدن به اهداف اشاره کرد و اظهار داشت : با توزیع پاداش عملکردی، پرداخت پاداش های هدفمند در قالب جذب منابع و وصول مطالبات و تشویق های کتبی بی سابقه در راستای تحقق اهداف بانک همواره برآن بودیم تا شایسته سالاری را به معنای دقیق تر و روشن تری در تمامی سطوح عملی نماییم و از این پس نیز در جهت پیشبرد اهداف بانک همواره از هرشخصی که خوب کار کند به انحای مختلف و با استفاده از تمامی ابزارهای مدیریتی ، بدون هیچگونه محدودیت قدردانی خواهیم کرد.
همچنین در ابتدای این همایش ربانی یکتا معاون اجرایی ، رضوانی معاون اداری پشتیبانی ، زارعی معاون مالی فناوری استان و حیدری مسیول حوزه حراست به ارایه مطالبی پیرامون دوایر و حوزه های خود پرداختند.
همچنین در بخشی چند تن از روسای شعب ، مطالب، مشکلات ، پیشنهادات و انتقادات خود را در خصوص نحوه اداره شعب بیان نمودند.
گفتنی است در پایان ضمن برگزاری جلسه پرسش و پاسخ مسیولین شعب ، با ارزیابی عملکرد شعب در 20 بخش از قبیل جذب منابع،وصول مطالبات، درصدتحق اهداف،NPL، ضمانتنامه، پرداخت تسهیلات،فروش اقساطی مهر،IT ، صندوق مسکن یکم و ... از شعب برتر در حوزه های مذکور با اهدای لوح تقدیر و کارت هدیه تقدیرشد.
آخرین بروزرسانی 1395/11/4