فهرست اخبار فهرست اخبار

بازدید مدیر استان اصفهان از دارالایتام شهرستان نایین

مدیرشعب اصفهان بهمراه معاون اجرایی وتعدادی دیگر از کارکنان از دارالایتام نایین بازدید نمود.
مدیرشعب اصفهان بهمراه معاون اجرایی وتعدادی دیگر از کارکنان از دارالایتام نایین بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی مدیریت اصفهان مهدی کریمی در بازدید از دارالایتام شهرستان نایین ضمن تفقد ودلجویی از بچه های بی سرپرست گفت: اشاعه فرهنگ یتیم نوازی و یتیم داری یکی از وظایفی است که سعادت انجام آن به هرکسی عطا نمیشود و کسانیکه در این امر خیر فعالیت مینمایند باید به نوعی قدر اینگونه موقیعتها را بدانند.

کریمی در ادامه طی سخنانی حامیان و دستگیران ایتام را سفیران الهی بر روی زمین خواند و از مدیر مجموعه دارالایتام نایین بواسطه فعالیتهای خودجوش خداپسندانه تقدیر وتشکر کرد و افزود : بانک مسکن وکارکنان متعهد وصدیقش نیز به نوعی از انجام فعالیتهای خداپسندانه غافل نبوده و دراین چند سال اخیر با پردخت انواع تسهیلات مسکن موجبات خانه دار شدن خانواده های بی بضاعت و اقشار کم درآمد را فراهم نموده است.

 مدیر مرکز دارالایتام نایین ضمن ابراز خرسندی از حضور مدیران بانک مسکن استان اصفهان گفت : حمایت مدیران ومسیولین  از بچه های بی سرپرست باعث دلگرمی و افزایش روحیه این عزیزان و دست اندرکاران مجموعه میشود.

میرزابیگی طی توضیحاتی در خصوص چگونگی تشکیل و تاسیس این مرکز افزود: دراین مرکز حدود بالغ بر 50نفر از ایتام تحت پوشش وحمایت هستند و این افراد به صورت رایگان از تمامی امکانات این مؤسسه تا مرحله فارغ التحصیل شدن و ازدواج بهره مند خواهند شد.
آخرین بروزرسانی 1394/4/22