فهرست اخبار فهرست اخبار

دیدارمعاون اجرایی با فرمانده نیروی انتظامی

دیدارمعاون اجرایی با فرمانده نیروی انتظامی

سعید زارعی معاون اجرایی مدیریت اصفهان به همراه غلامرضاسرشاری رییس شعبه مرکزی اصفهان و درویشی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج بانک، با  فرمانده نیروی انتظامی استان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان اصفهان سردار 'مهدی معصوم بیگی' فرماندهی نیروی انتظامی استان در این دیدار ضمن تشکر از خدمات بانک مسکن به آحاد مردم بویژه پرسنل نیروی انتظامی گفت: اقتصاد و امنیت پشتوانه های یکدیگرند و اگر در کشوری امنیت پایدار وجود داشته باشد آن مملکت رونق اقتصادی پیدا می کند بنابر این پیش نیاز تحقق اقتصاد مقاومتی، وجود امنیت پایدار است.
وی ضمن تاکید بر گسترش همکاریهای دوجانبه افزود: بانک ها در جهت دهی سرمایه کشور و رونق اقتصادی نقشی موثر دارند و اگر در مملکتی اقتصاد رونق داشته باشد شور و نشاط مردمی نیز وجود دارد.
سردار معصوم بیگی از اصفهان به عنوان یک استان اتقلابی و بی نظیر نامبرد و گفت : نیروی انتظامی استان اصفهان با یاری خدای متعال و مشارکت مردم، امنیت پایدار را برای رشد اقتصادی و پیشرفت در همه امور این استان ، بیش از پیش فراهم خواهد کرد.
سپس زارعی معاون اجرایی بانک مسکن اصفهان ضمن اشاره به نامگذاری های سالهای اخیر و اهمیت اقتصاد برای کشور، از تعامل مجموعه کارکنان پلیس استان اصفهان با بانک های این استان و تلاش برای تامین و حفظ امنیت تشکر کرد و گفت: هیچ فعالیت اقتصادی بدون وجود امنیت میسر نمی شود و امروز خوشحالیم که یک پلیس مقتدر و انقلابی داریم که با تامین امنیت آرامش روانی را در استان و کشور حاکم کرده است.

وی افزود : بانک مسکن به عنوان یک بانک بزرگ تخصصی دولتی خدمات و طرح های بسیاری را برای خانه دار کردن اقشار مردم به ویژه پرسنل زحمتکش و خدوم نیروی انتظامی ارایه داده است و همواره پرسنل این بانک در استان در جهت تحقق اهداف مقدس نظام و انقلاب تلاش نموده اند و درحال حاضر نیز آمادگی کامل برای استمرار این خدمات به ویژه به تعاونی های مسکن تحت پوشش نیروی انتظامی وجود دارد.

آخرین بروزرسانی 1398/8/30