فهرست اخبار فهرست اخبار

نشست ويژه بازاريابي

نشست ويژه بازاريابي

مدیرشعب اصفهان:

حیات یک مجموعه اقتصادی وابسته به بازاریابی و جذب منابع است

 

نشست ویژه ماهانه کارگروه بازاریابی مدیریت اصفهان به منظور بررسی مصوبات قبلی، ارزیابی عملکرد شعب استان و ارائه راهکارهای جدید جذب منابع با حضور مدیر منطقه، معاونین مدیریت،مسئول حوزه حراست و اعضای کمیته بازاریابی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی مدیریت اصفهان حسن نوروزی در ابتدا ضمن تشریح اهمیت بازاریابی به بررسی وضعیت کلی استان از نظر منابع، مصارف و مطالبات پرداخت و گفت: حیات یک مجموعه اقتصادی، وابسته به بازاریابی و جذب منابع است؛ در همین راستا باید با برنامه‌ریزی دقیق و علمی از همه ظرفیت‌های مالی و اعتباری موجود در بانک استفاده کرد.

وی با تاکید بر استمرار مداوم ومنظم بازاریابی های خارج از شعبه افزود : داشتن بستر علمی مناسب و نقشه راه بازاریابی لازم است؛ کار بازاریابی بانک باید از شعبه آغاز شود؛ مسئولیتی که وظیفه همه کارکنان است.

مدیراصفهان بر ضرورت پوست اندازی ستاد و لزوم همفکری و مشارکت موثر گروهی برای رفع نقاط ضعف اشاره کرد و گفت : مدیریت استان اصفهان از ظرفیت و پتانسیلهای قابل توجهی برخوردار است و انتظار میرود با تلاش مضاعف و همدلی همه همکاران و بهره گیری از تمامی امکانات و استفاده بهینه از تمامی ظرفیت های اعتباری و مزیت های انحصاری و متنوع بانک بتوانیم تا پایان سال جاری نیز به توفیقات چشمگیری در همه بخش ها دست یابیم.

وی در ادامه کار بانک را کار مردم دانست و افزود : منافع بانک دولتی است و منافع دولت نیز هم جهت با منافع ملت است و نوعی حق الناس محسوب میشود و بایستی به گونه ای عمل نماییم که در جهت کسب رضای خداوند گامی هرچند کوچک برداشته باشیم.

مدیراصفهان در پایان با ابراز امیدواری به آینده روشن بانک و همچنین تاکید بر اولویت های بانک در سال جاری همچون جذب منابع ارزان قیمت، وصول مطالبات وتعیین تکلیف و تقسیط واحدهای باقیمانده طرح مسکن مهر گفت: با همت و کارجهادی ، همدلی، تعصب سازمانی،همکاری و همیاری تمامی همکاران، میتوانیم قطعاً زمینه ارتقای جایگاه والای بانک مسکن  را در بستری امن، آرام و مقتدر در بین شبکه کشور و استان فراهم سازیم.

گفتنی است سپس اعضای جلسه به بحث و تبادل نظر در خصوص نحوه بهره برداری بهتر از طرح و محصولات و خدمات بانک پرداختند.

آخرین بروزرسانی 1399/10/27