فهرست اخبار فهرست اخبار

در مدیریت شعب بانک مسکن استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد:

مراسم خداحافظی بازنشستگی و تکریم رئیس دایره کنتر ل و نظارت مدیریت

مراسم خداحافظی بازنشستگی و تجلیل از منوچهر قنادیان چالشتری رئیس دایره کنترل و نظارت مدیریت شعب بانک مسکن استان چهارمحال و بختیاری ، که به تازگی به افتخار بازنشستگی نائل گردیده در مدیریت شعب استان با حضور مدیر و معاون مدیریت شعب و جمعی از کارکنان مدیریت برگزار شد.

    در ابتدای مراسم محسن ربانی یکتا، مدیر شعب استان پس از عرض خیر مقدم به همکاران حاضر در جلسه ، افتخار بازنشستگی قنادیان چالشتری را به ایشان و خانواده بانک مسکن استان تبریک و تهنیت گفت.

مدیر استان از قنادیان چالشتری به عنوان همکاری پرتلاش، صادق و با تجربه یاد نمود، وی از اینکه ایشان 30 سال از عمر گرانبهای خود را در سنگر بانک مسکن صادقانه ، دلسوزانه و با عملکرد درخشان به مردم عزیز استان خدمت نموده تقدیر و تشکر کرد و بازنشستگی او را با عزت و همراه با عاقبت بخیری یاد نمود.

ربانی یکتا همچنین ضمن آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون برای ایشان، خواستار تداوم و استمرار رابطه دوستانه این همکار بازنشسته با بانک مسکن شد و از او خواست تا تجربیات ارزشمند سی ساله خود را از همکاران استان دریغ ننماید.

در ادامه مراسم، همکار بازنشسته پس از تقدیر و تشکر از مدیریت و سایر همکاران جهت برگزاری این مراسم باشکوه، اظهار نمود: دل کندن از بانک مسکن و خدمت به مردم عزیز استان و همچنین جدایی از همکاران ارزشمندم بسیار برایم دشوار بوده و باعث دلتنگی برایم شده، قنادیان چالشتری در ادامه از اینکه توانسته سی سال در سنگر بانک مسکن به مردم خدمت کند و در این دوران در بین همکاران و مشتریان بانک، دوستان و یاران گرانبهایی را یافته است ابراز خرسندی نمود.

پس از آن قنادیان چالشتری به بیان خاطرات دوران خدمت خود پرداخت، وی اظهار نمود که کار خود در بانک مسکن را از خرداد سال 1372 از شعبه مرکزی شهرکرد در قسمت وام و تسهیلات شروع  کرده و پس از مدتی به تشخیص رئیس شعبه وقت در دایره حسابداری شعبه مرکزی شهرکرد مشغول به خدمت شده ، ایشان به مرور خاطرات خدمت خود در دورانی که در شعب لردگان ، سعدی شهرکرد و فرخشهر پرداخت، وی در ادامه اظهار نمود که از اوایل سال 1386 با عنوان شغلی بازرس در خدمت بانک بوده و اکنون نیز حدود 15 سال است که تلاش کرده ام که به عنوان عضو کوچکی از خانواده بزرگ بانک مسکن  در این شغل حساس وظایفم را به نحو احسن انجام دهم.

در پایان پس از قرائت متن لوح تقدیر مدیر عامل محترم بانک مسکن، هدایایی به رسم یادبود که توسط همکاران استان تهیه شده بود به ایشان اهدا شد و همکاران حاضر در جلسه با قنادیان چالشتری عکس یادگاری گرفتند.

آخرین بروزرسانی 1400/3/2