تازه های اخبار تازه های اخبار

مراسم تجليل از شش بانكدار برتر مديريت مازندران همزمان با هفته بانکداری

مراسم تجليل از شش بانكدار برتر مديريت مازندران كه جزء يكصد بانكدار برتر كشور در سال 97 بوده، با حضور مدير شعب استان ، معاونين مديريت و روساي شعب استان و دواير و كارشناسان مديريت در سالن همايش امام خامنه اي مديريت بر گزار شد.

مصطفی تقوی مدیر شعب استان در بخشی از سخنان خود ضمن گرامیداشت هفته بانکداری خاطر نشان كرد: مديريت مازندران هميشه جزء برترينهاي كشور بوده و اين توفيقات حاصل نمي شود مگر اينكه بين كاركنان همدلي وجود داشته باشد.

مدیر شعب مازندران ضمن ارائه گزارش عملکرد شعب و مدیریت خاطر نشان كرد : در طول سالهاي اخير با حمايت و همراهي مديران ارشد بانك و انسجام و همدلي كاركنان استان علي الخصوص رؤساي شعب اين سكانداران راهبري شعبه   و سرلوحه قرار دادن شعار " توكل ، تدبير و تلاش" يكايك كاركنان بانك در استان مازندران اين مجمع فرهيختگان ،توانستیم عملکرد مناسبی را در مدیریت مازندران شاهد باشیم.

مدیر شعب استان در ادامه با اشاره به برنامه محوری واینکه هیچ موفقیتی تصادفی نبوده  و هیچ شکستی هم خودبه خود شکل نمی گیرد،خاطرنشان كرد : برنامه ریزی و وجود همدلي و تعامل بين كاركنان اولين شرط موفقيت در تحقق اهداف است و در اين راستا مدیریت مشارکتی، تعلق و تعصب کارکنان را افزایش داده و نقش رؤساي شعب در مديريت ارتباط با كاركنان و مشتريان نقشي اساسي و محوري بوده كه با تيم سازي و برنامه ريزي مي تواند در ارائه خدمات بهينه به مشتريان اثرگذار باشد .

تقوی با تاکید بر نقش آمار و اطلاعات افزود : به روز بودن آمار و اطلاعات نقش مهمی در پیشبرد و تحقق اهداف دارد و این آمارها باید در دسترس تمامی کارکنان جهت رویت و تجزیه و تحلیل و رصد عملکرد شعبه قرار گیرد.

شايان ذكر است در پايان این مراسم از بانكداران برتر ،رؤساي شعب چمستان،رویان ،نواب بابل،نور،شهید هاشمی نژاد بهشهر و عباس آباد كه جزء يكصد بانكدار برتر كشور در سال 97 شناخته شدند با اهداء تنديس و لوح تقدير از طرف مدير عامل بانك تجليل شد.

آخرین بروزرسانی 1398/6/24