پیمایش گروه‌بندی‌ها پیمایش گروه‌بندی‌ها

آخرین مطالب آخرین مطالب

پربیننده ترین مطالب پربیننده ترین مطالب

پرامتیازترین مطالب پرامتیازترین مطالب

وبلاگ وبلاگ

بازگشت

مراسم روز زن بهانه ای برای با هم بودن

بانک مسکن امسال به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن مراسم تجلیل از بانوان را در سینما فلسطین برگزار کرد در این مراسم تمامی همکاران ادارات مرکزی و شعب بانک حضور داشتند این مراسم با برنامه های بسیار جالب و شادی برگزار شد . شاید بتوانم به طور قاطع بگویم که تمامی همکاران خانم لبخندی بر لبانشان نشست و خستگی کار های روزمره را برای ساعاتی فراموش کردند.

در آن روز شاید همکارانی را که در شعب مختلف مشغول کار بودند و چند سالی بود که ازشان خبری نداشتم را دیدم و خیلی ها هم با بچه هایشان آمده بودند مراسم خوب بود و بچه ها هم برای دقایقی شاد بودند

من در آن لحظه بیشتر برای بچه های همکاران که با چه احساسی کنار مادرانشان نشسته بودند و می خندیدند و شادی و شیطنت های کودکانه می کردند خوشحال بودم .

 

  

 

چقدر زیباست که هر ساله بتوانیم از این دست مراسم داشته باشیم همین که تمام همکاران را در یک روز کنار هم جمع می کنیم باعث خواهد شد که ارتباطات همکاران نزدیکتر و دوستی ها بیشتر شود.

و چه زیباتر که همکاران بازنشسته را هم در این مراسم دعوت کنیم همین دیروز بود که یکی از همکاران بازنشسته خانم برای دریافت سکه روز زن خود به اداره آمده بود و بسیار ناراحت از این موضوع که چرا کارت دعوت برای بازنشسته های بانک که شاید نیمی از عمر خود را برای این بانک زحمت کشیده اند ارسال نشده است.

مراسم امسال بسیار خوب برگزار شد و این را از نظرات همکاران دیگر ادارات و شعب می توان فهمید امیدوارم که با برگزاری مراسم از این دست به مناسبتهای مختلف روحیه همکاران را تقویت کنیم که مطمئنا وقتی نیروی انسانی یک سازمان بداند که سازمان برایش ارزش قائل است عملکرد و بازدهی بهتری خواهد داشت و  این امر برای سازمان بسیار مفید خواهد بود .

ديدگاه ها
بازتاب URL :

هنوز نظری درج نشده است. درج اولین نظر