پیمایش گروه‌بندی‌ها پیمایش گروه‌بندی‌ها

آخرین مطالب آخرین مطالب

پربیننده ترین مطالب پربیننده ترین مطالب

پرامتیازترین مطالب پرامتیازترین مطالب

وبلاگ وبلاگ

بازگشت

سالن ورزشی مجتمع آموزشی، ورزشی و رفاهی بانک گشایش یافت

همزمان با خجسته سالروز هجرت پیامبر اکرم (ص) سالن ورزشی مجتمع آموزشی، ورزشی و رفاهی بانک واقع در ضلع جنوبی مجتع مذکور طی مراسم ویژه ای گشایش یافت.

این مراسم که در حضور ریاست محترم کل بانک و اعضای هیات مدیره محترم و همچنین آقای مهندس اکبر رضاقلی و مسوولان ادارات و شعب مقیم مرکز انجام شد، ابتدا آقای عسگری ریاست اداره تدارکات و خدمات طی سخنان مبسوطی به چگونگی احداث این سالن و همچنین امکانات موجود در آن پرداختند.ایشان در بخشی از سخنان خود با اشاره به نقش ورزش در اعتلای جسم و روح همکاران گفتند: این سالن این مکان را فراهم می سازد تا ورزشکاران رشته های مختلف ورزشی بتوانند در آن فعالیت نمایند.

آقای عسگری با اشاره به بودجه هزینه شده در ارتباط با ساخت این سالن اظهار امیدواری کردند با تصویب سازمان ورزشی در بانک، این بخش از فعالیت ها نیز از انسجام و هماهنگی بیشتری برخوردار گردد.

در خاتمه به پاس تلاش چشمگیر و ارزنده آقایان: عسگری، بهنیا، فرداد، حاجعلی، تهرانی، پاکخصال، رشیدی، هاراطونیان و سلگی در تجهیز و راه اندازی این سالن سکه بهار آزادی به هر یک از این همکاران توسط جناب آقای سالار اهدا گردید.

 

انجام مسابقه دوستانه والیبال بین تیم بانک ملی و بانک مسکن بروجرد

همزمان با سالگرد هجرت پیامر اکرم (ص) و به مناسبت افتتاح سالن ورزشی مجتمع آموزشی، ورزشی و رفاهی بانک یک دیدار دوستانه والیبال بین دو تیم بانک ملی ایران و بانک مسکن شعبه شهرستان بروجرد انجام و این مسابقه با نتیجه 2 بر صفر به سود بانک مسکن شعبه شهرستان بروجرد خاتمه یافت. داوری این مسابقه توسط آقای دلاورخان سرپرست تیم بانک ملی انجام گرفت. در خاتمه این دیدار دوستانه هدایایی به عنوان یادبود توسط جناب آقای سالار به اعضای هر دو تیم اهدا شد.

ديدگاه ها
بازتاب URL :

هنوز نظری درج نشده است. درج اولین نظر